High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Genius GX Gaming Manticore - rasowa klawiatura dla graczy

Komputery i konsole

rss

Genius GX Gaming Manticore - rasowa klawiatura dla graczy

2013.08.09//  J. Kruczek
Genius zaprezentował nową klawiaturę dla graczy, która ma wszelkie predyspozycje do osiągnięcia sukcesu. Nowy model nosi nazwę GX Gaming Manticore i oferuje wszystko co powinna mieć klawiatura dla graczy. Co ciekawe urządzenie nie jest mechaniczna klawiaturą, ale przyciski symulują takie rozwiązanie.
Klawiatura została podzielona na trzy strefy, z których każda może być podświetlona w dowolnym kolorze. Producent zadbał o podświetlenie wykorzystujące 16 milionów kolorów. Do tego dochodzą cztery poziomy jasności. W lewej części urządzenia znalazło się osiem klawiszy makr, a na każdym z nich można zapisać trzy ustawienia.
Genius GX Gaming Manticore
Genius GX Gaming Manticore Genius GX Gaming Manticore
Genius GX Gaming Manticore


Zobacz także: Tesoro Colada G3NL - aluminiowa klawiatura dla profesjonalnych graczy »GX Gaming Manticore pozwala równocześnie nacisnąć 20 klawiszy, co pozwala grać w starsze produkcje z trybem split screen. Wszystkie profile zapisują się w pamięci o pojemności 32 KB. Klawiatura posiada dwa porty USB, do których można podłączyć różne urządzenia. GX Gaming Manticore trafiła już na rynek amerykański, gdzie kosztuje 79,99 dolarów. Niedługo sprzęt powinien się pojawić w Europie.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Genius GX Gaming Manticore - rasowa klawiatura dla graczy

Newsletter

Newsletter

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Lifestyle

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Sport

W dziale Motoryzacja

W dziale Gry

W dziale ExtremeDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Genius GX Gaming Manticore - rasowa klawiatura dla graczy