High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   HTC Desire 600 - interesujący smartfon ze średniej półki

Telefony

rss

HTC Desire 600 - interesujący smartfon ze średniej półki

2013.05.25//  J. Kruczek
HTC ma za sobą nieco słabszy okres, ale nie przeszkodziło to producentowi w pracach nad rozszerzeniem oferty. Firma zapowiedziała właśnie kolejnego smartfona o nazwie HTC Desire 600, który będzie walczył na rynku średniej klasy urządzeń.
Zobacz także: LG Optimus GJ - oficjalna zapowiedź wytrzymałego smartfona »Mimo to specyfikacja prezentuje się dość interesująco i oferuje między innymi czterordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 200 o taktowaniu 1,2 GHz. Główny układ wspomaga 1 GB pamięci RAM, co powinno wystarczyć do obsługi większości multimediów i aplikacji. Wszelkie dane można zapisać w pamięci o pojemności 8 GB.
HTC Desire 600
HTC Desire 600 HTC Desire 600
HTC Desire 600


Zobacz także: NEC Medias X - pierwszy smartfon chłodzony cieczą »HTC Desire 600 korzysta z 4,5-calowego wyświetlacza o rozdzielczości 960x540 pikseli. Zdjęcia i filmy będzie można wykonać z pomocą kamer o rozdzielczościach 8 i 1,3 Mpix. Dobrze prezentuje się obsługa dwóch kart SIM oraz akumulator o pojemności 1860 mAh. HTC Desire 600 ma zadebiutować na rynku w przyszłym miesiącu. Początkowo będzie dostępny w Rosji i na Ukrainie, a z czasem zostanie wdrożony na innych rynkach. Niestety nie znamy ceny nowego modelu.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
HTC Desire 600 - interesujący smartfon ze średniej półki

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Sport

W dziale Gry

W dziale Lifestyle

W dziale Kultura

W dziale ExtremeDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   HTC Desire 600 - interesujący smartfon ze średniej półki