High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   HTC Quattro - Nvidia Tegra 3 w nowym tablecie HTC

Telefony

rss

HTC Quattro - Nvidia Tegra 3 w nowym tablecie HTC

2011.11.26//  J. Kruczek
Producenci tabletów szykują ciężkie działa do walki o prym na rynku. HTC ma już niedługo zaprezentować tablet wyposażony w platformę Nvidia Tegra 3 z czterordzeniowym procesorem. HTC Quattro będzie kolejnym urządzeniem korzystającym z nowoczesnej platformy.
Zobacz także: Motorola Xoom 2 i Media Edition - dwa tablety wkraczają do gry »HTC Quattro zostanie wyposażony w ekran o przekątnej 10,1 cala i rozdzielczości 1280x768 pikseli. Oprócz procesora nad szybkością działania będzie czuwało 1 GB pamięci RAM. Dane zapiszemy w wewnętrznej pamięci o pojemności 16GB.
HTC Flyer HTC Flyer
HTC Flyer HTC Flyer
HTC Flyer HTC Flyer


Zobacz także: Sony Tablet S - wersja z modułem 3G zadebiutuje w tym miesiącu »Producent szykuje moduł WiFi z obsługą pasma 5GHz oraz Bluetooth 4.0. W obudowie znajdziemy czytnik kart pamięci microSD oraz dwie kamery. Tylny aparat pozwoli na rejestrowanie materiałów w jakości Full HD. HTC Quattro ma mieć wbudowane głośniki i mikrofon wysokiej jakości. Opcjonalnie będzie dostępna wersja z modemem 3G. Całość będzie działała z systemem Google Android 4.0, a debiut rynkowy ma nastąpić w lutym przyszłego roku.
HTC Flyer HTC Flyer
HTC Flyer HTC Flyer
HTC Flyer HTC Flyer

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
HTC Quattro - Nvidia Tegra 3 w nowym tablecie HTC

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

W dziale Sport

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Kultura

W dziale Gry

W dziale Extreme

W dziale MotoryzacjaDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   HTC Quattro - Nvidia Tegra 3 w nowym tablecie HTC