High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   JBL Jembe Wireless - małe głośniczki z modułem Bluetooth

Audio-Video

rss

JBL Jembe Wireless - małe głośniczki z modułem Bluetooth

2013.07.20//  J. Kruczek
JBL wprowadziło do sprzedaży ciekawe głośniczki Jembe Wireless pozwalające na współpracę z różnego rodzaju urządzeniami. Niewielkie kolumienki mogą podkreślić stylistykę laptopów czy monitorów, czy też zostać łatwo ukryte na biurku.
Zobacz także: Creative Airwave HD - stylowe głośniczki bezprzewodowe »Głośniczki mają zaledwie 13,5 cm wysokości, ale mimo to producent zapewnia, że zadbał o wysoką jakość dźwięku. JBL jest znane z wyciskania małych podzespołów do granic możliwości, więc Jembe Wireless powinny zadowolić nawet bardziej wymagających użytkowników. Każdy z głośniczków posiada moc 8 W i pracuje w paśmie przenoszenia 80 Hz - 20 kHz.
JBL Jembe Wireless
JBL Jembe Wireless JBL Jembe Wireless
JBL Jembe Wireless


Zobacz także: Bose SoundLink Mini - głośniczki bezprzewodowe dla melomanów »JBL Jembe Wireless wyposażono w system oszczędzania energii. Po trzech minutach braku sygnału audio przełączą się one w stan pogotowia. Głośniczki powstały głównie z myślą o współpracy z komputerami. Mimo to wyposażono je w system Harman TrueStream pozwalający bezprzewodowo strumieniować dźwięk. Oczywiście w tym celu wykorzystano moduł Bluetooth co pozwoli sparować nowe głośniki z każdym urządzeniem mobilnym. Cena zestawu wynosi 369 złotych.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
JBL Jembe Wireless - małe głośniczki z modułem Bluetooth

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

W dziale Gry

W dziale Sport

W dziale Lifestyle

W dziale Kultura

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale ExtremeDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   JBL Jembe Wireless - małe głośniczki z modułem Bluetooth