High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   JBL Link Bar - zapowiedź inteligentnego soundbara

Audio-Video

rss

JBL Link Bar - zapowiedź inteligentnego soundbara

2018.05.09//  J. Kruczek
JBL Link Bar ma być soundbarem udowadniającym, że belki dźwiękowe też mogą być inteligentne. Urządzenie powstało przy współpracy JBL oraz specjalistów Google.
Nowy głośnik został wyposażony w system Android TV oraz obsługuje asystenta Google. To oznacza, że daje on spore możliwości użytkownikom w zakresie interakcji. Soundbar pozwala tym samym nie tylko na dostęp do wielu platform streamingowych. Asystent może odpowiadać na pytania oraz zarządzać komponentami inteligentnego domu.
JBL Link Bar
JBL Link Bar JBL Link Bar
JBL Link Bar

Wszystkie inteligentne opcje są dostępne bez włączania telewizora. Inteligentne głośniki nie są nowością, ale nie mieliśmy jeszcze ich w wydaniu soundbara. JBL Link Bar może być podłączony do kilku urządzeń dzięki trzem portom HDMI. Nie zapomniano o łączności bezprzewodowej. Producent nie pochwalił się szczegółami specyfikacji, ale w przypadku tej marki możemy być pewni wysokiej jakości dźwięku.
Zobacz także: Samsung HW-K850 - soundbar z systemem Dolby Atmos »JBL Link Bar ma zadebiutować na rynku jesienią. W tej chwili nie jest znana cena soundbara, ani to czy będzie oficjalnie dostępny na naszym rynku. Urządzenie jest potwierdzeniem zapowiedzi Google, które planuje rozszerzać możliwości systemu Android TV.
JBL Link Bar
JBL Link Bar
JBL Link Bar

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Sony A6400 - debiut szybkiego bezlusterkowcaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
JBL Link Bar - zapowiedź inteligentnego soundbara

Facebook

Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

W dziale Motoryzacja

W dziale Extreme

W dziale Lifestyle

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Sport

W dziale GryDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   JBL Link Bar - zapowiedź inteligentnego soundbara