High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   JBL Reflect Eternal - słuchawki ładowane światłem

Audio-Video

rss

JBL Reflect Eternal - słuchawki ładowane światłem

2019.12.18//  J. Kruczek
JBL opracował słuchawki Reflect Eternal, które nie tylko dają swobodę bezprzewodowego działania. Urządzenie ma też samo się ładować, co pozwoli mocno wydłużyć czas pracy. Producent zapowiada, że słuchawki będą mogły działać nawet bez końca.
JBL Reflect Eternal czerpią energię ze światła i to nie tylko z promieni słonecznych. Materiał Exeger Powerfoyle pozwala na czerpanie energii także ze sztucznych źródeł światła. Tak więc sprzęt naładuje się nawet podczas przebywania w mieszkaniu. Według producenta półtorej godziny na słońcu ma wystarczyć na około 68 godzin działania. W przypadku wyczerpania akumulatorów można słuchawki naładować tradycyjnie. W 15 minut uzyska się energię na dwie godziny.
JBL Reflect Eternal
JBL Reflect Eternal JBL Reflect Eternal
JBL Reflect Eternal

Najnowsze słuchawki wykorzystują 40-milimetrowe przetworniki i mają pracować w pasmie przenoszenia od 20 do 20 000 Hz. JBL Reflect Eternal mają zapewniać mocne brzmienie. Nie zabraknie opcji prowadzenia rozmów telefonicznych czy też parowania z wieloma urządzeniami naraz. Słuchawki otrzymają również kompatybilność z Asystentem Google.
Zobacz także: Creative Outlier Active - bezprzewodowe słuchawki do codziennego użytku »Na razie trwa akcja zbiórkowa w serwisie Indiegogo. Produkcję sfinansowano na 30 dni przed końcem akcji, więc słuchawki mają trafić na rynek w październiku 2020 roku. Sprzęt wyceniono na 165 dolarów.
JBL Reflect Eternal
JBL Reflect Eternal
JBL Reflect Eternal

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
JBL Reflect Eternal - słuchawki ładowane światłem

Newsletter

Newsletter

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Zakup mieszkania lub domu często wiąże się z bardzo dużym zadłużeniem w banku. Kredyt, który...

W dziale Lifestyle

W dziale Kultura

W dziale Gry

W dziale Sport

  • Często można usłyszeć, czy też przeczytać zdanie, że z tzw. dopingu korzysta wielu sportowców...

W dziale MotoryzacjaDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   JBL Reflect Eternal - słuchawki ładowane światłem