High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   JBL Tune 750 BT NC - bezprzewodowe słuchawki na spacer i do domu

Audio-Video

rss

JBL Tune 750 BT NC - bezprzewodowe słuchawki na spacer i do domu

2019.10.19//  J. Kruczek
JBL Tune 750 BT NC są słuchawkami mającymi się spisać zarówno w domu, jak i podczas spacerów na zewnątrz. Producent zapowiada mocne brzmienie oraz aktywne tłumienie szumów pozwalające odciąć się od otoczenia.
Zobacz także: Creative Outlier Active - bezprzewodowe słuchawki do codziennego użytku »Oczywiście nowy model to sprzęt bezprzewodowy, więc podczas spaceru nie będą nam przeszkadzać żadne przewody, choć zadbano także o taką możliwość podłączenia odtwarzaczy. Kolejną mocną stroną słuchawek jest system aktywnego tłumienia szumów Noise Cancelling. Pozwala ona cieszyć się niezakłóconym brzmieniem ulubionych utworów.
JBL Tune 750 BT NC
JBL Tune 750 BT NC JBL Tune 750 BT NC
JBL Tune 750 BT NC

JBL Tune 750 BT NC można naładować do pełna w czasie 120 minut, co da zasilanie na 15 godzin pracy z włączoną redukcją szumów. Łączność zapewnia moduł Bluetooth 4.2 i co ciekawe sprzęt można sparować równocześnie z dwoma urządzeniami. Zintegrowany mikrofon pozwala na prowadzenie rozmów telefonicznych. Dzięki składanej konstrukcji nieużywany sprzęt można łatwo schować.
Zobacz także: Sony WF-1000XM3 - zapowiedź bezprzewodowych słuchawek z redukcją szumów »O mocne brzmienie dbają 40-milimetrowe przetworniki oferujące pracę w pasmie przenoszenia od 20 do 20 000 Hz. O basy dba system Pure Bass Sound. JBL Tune 750 BT NC trafiły na rynek w cenie 549 zł i są dostępne w kolorach: białym, czarnym, niebieskim oraz koralowym.
JBL Tune 750 BT NC
JBL Tune 750 BT NC
JBL Tune 750 BT NC

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
JBL Tune 750 BT NC - bezprzewodowe słuchawki na spacer i do domu

Newsletter

Newsletter

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale Kultura

W dziale Lifestyle

W dziale Sport

W dziale Motoryzacja

  • Rumunia, to piękny kraj, o niepowtarzalnej atmosferze, do którego nie dotarła jeszczemasowa...

W dziale Extreme

W dziale GryDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   JBL Tune 750 BT NC - bezprzewodowe słuchawki na spacer i do domu