High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   Jabra Eclipse - mały zestaw słuchawkowy o wielkich możliwościach

Telefony

rss

Jabra Eclipse - mały zestaw słuchawkowy o wielkich możliwościach

2015.09.17//  M. Kisiel
Wolne ręce podczas rozmowy telefonicznej to w codziennym życiu już nie kaprys, a konieczność. Płynna komunikacja wymaga, aby zestawy słuchawkowe oferowały dźwięk wysokiej jakości i wygodę nawet przy całodziennym użytkowaniu. Firma Jabra wprowadza na rynek nowe rozwiązanie, które spełnia powyższe wymogi – zestaw słuchawkowy mono Jabra Eclipse, który waży zaledwie 5,5 grama.
Swoboda i wygoda w zaledwie 5,5 gramach
Jabra Eclipse to niewielka, bezprzewodowa słuchawka, którą można idealnie dopasować do ucha dzięki trzem zestawom różnych rozmiarów wkładek EarGel. Słuchawka oferuje nawet do trzech godzin rozmów na jednym ładowaniu, a dołączane kompaktowe etui ochroni ją przed uszkodzeniami oraz posłuży za ładowarkę, dzięki której czas pracy zestawu przedłuży się nawet do dziesięciu godzin. Konstrukcja słuchawki została zaprojektowana z myślą o elegancji i dobrym stylu, co przekłada się na dodatkowy komfort jej użytkowania.
Jabra Eclipse
Jabra Eclipse Jabra Eclipse
Jabra Eclipse

- Życie w ciągłym ruchu staje się wszechobecnym zjawiskiem, przez co coraz więcej pracowników polega na urządzeniach mobilnych. Niektóre osoby doceniają zalety posiadania zestawu słuchawkowego z Bluetooth, ale nie założą ich ze względu na nieatrakcyjny wygląd - komentuje Darcy Clarkson, Head of Mobile division w firmie Jabra. - Chcieliśmy walczyć z tym poglądem i stworzyć zestaw, który oferowałby zarówno doskonałą jakość dźwięku, jak i świetną prezencję.

Jabra Eclipse
Jabra Eclipse
Bez przycisków, bez kłopotu, zawsze pod ręką
Zestaw Jabra Eclipse został zaprojektowany z myślą o prostocie i intuicyjności obsługi. Sterowanie rozmową odbywa się głosowo lub za pomocą „stuknięć” w określone miejsce na słuchawce. Przez procesy parowania i podłączania przeprowadzą użytkownika komunikaty głosowe, a w czasie używania będzie podawany na bieżąco status wyczerpania baterii.  Zestaw służy również jako unikalny system głośnomówiący - darmowa aplikacja na smartfony Jabra Assist pozwala na odczytywanie komunikatów i wiadomości tekstowych, zmianę jakości dźwięku, czy zmianę języka komunikatów.

Warto wspomnieć też o pożytecznej funkcji, która pomaga w odnalezieniu zgubionej  słuchawki. Podczas każdego zastosowania zestawu słuchawkowego przypisywana jest pozycja geolokalizacyjna, dzięki czemu „zagubione” urządzenie można wyszukać na mapie smartfona. Inną opcją jest włączenie urządzenia i wymuszenie, by wydał dźwięk, po którym możemy go zlokalizować.

Prawie tak dobre, jak rozmowa twarzą w twarz

Zastosowane technologie podbijania tonów sprawiają, że głośniki klasy sprzętu muzycznego oddają pełny zakres dźwięku, odzwierciedlając jego głębię i wyrazistość w brzmieniu HD. Można wybrać pomiędzy trzema ustawieniami dźwięku: „Popraw wyrazistość”, „Normalne”, „Podkreśl bas”. Z kolei autorska technologia wyciszania dźwięku zadba o optymalną jakość brzmienia - nawet na zatłoczonym lotnisku, w samochodzie lub na głośnej ulicy. Dzięki temu rozmówcy usłyszą tylko siebie nawzajem, zyskując pełną swobodę odbierania i nawiązywania połączeń bez względu na otoczenie.

Aplikacja na smartfona Jabra Assist ułatwia dostosowanie zestawu do indywidualnych potrzeb i wykorzystanie wszystkich funkcji w codziennym życiu. Zastosowanie Bluetooth (v. 4.1) oraz NFC umożliwia automatycznie sparowanie Eclipse z ośmioma urządzaniami i obsługę dwóch jednocześnie. Zestaw jest kompatybilny z systemami iOS oraz Androidem, a przez to bezproblemowo współpracuje z Google Now i Siri.

Odpowiedzialne prowadzenie samochodu
Po podłączeniu do aplikacji Jabra Freeway, Jabra Drive, Jabra Tour lub Jabra Streamer smartfon przełączy się na tryb bezpieczeństwa. Na wiadomość przychodzącą zostanie automatycznie wysłana odpowiedź informująca, że użytkownik prowadzi teraz samochód i odpowie później.

Nowe zestawy słuchawkowe trafią do sprzedaży internetowej i detalicznej pod koniec września (wersja czarna) i pod koniec października (wersja biała). Sugerowana cena detaliczna to 399zł.

Jabra Eclipse w skrócie:
• Elegancki wygląd, kompaktowa budowa i doskonała jakość dźwięku
• Najlżejszy zestaw słuchawkowy Jabra z łącznością Bluetooth®  - waży jedynie 5,5g
• Doskonała jakość dźwięku HD dzięki dedykowanym technologiom  - wzmacnianie
przychodzącej rozmowy i wyciszanie hałasu  z zewnątrz
• Sterowanie głosowe rozmowami, odczytywanie przychodzących wiadomości
• Elegancka, smukła konstrukcja gwarantuje wygodę użytkowania przez cały dzień
• Do 10 godzin pracy na baterii , do 3 dni w trybie stand-by
• W zestawie przenośne etui z powerbankiem do ładowania i przechowywania
• Aplikacja Jabra Assist umożliwia odnalezienie zagubionej słuchawki dzięki geolokalizji i lokalizacji dźwiękowej
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Jabra Eclipse - mały zestaw słuchawkowy o wielkich możliwościach

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

W dziale Sport

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Lifestyle

W dziale Kultura

W dziale Extreme

W dziale GryDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   Jabra Eclipse - mały zestaw słuchawkowy o wielkich możliwościach