High-Tech & Gadżety   »   Foto   »   Kodak Printomatic - polski debiut aparatu do fotografii błyskawicznej

Foto

rss

Kodak Printomatic - polski debiut aparatu do fotografii błyskawicznej

2017.11.03//  J. Kruczek
Kodak Printomatic jest ciekawą propozycją dla osób szukających aparatu do fotografii błyskawicznej. Urządzenie to trafiło na polski rynek za cenę niespełna 400 złotych, co stanowi ciekawą ofertę.
Kodak Printomatic korzysta z sensora 1/2,3 cala o rozdzielczości 5 Mpix. Producent postawił na obiektyw o jasności f/2,2. W obudowie znajdziemy lampę błyskową. Aparat stawia na automatyzację i większość pracy wykonuje za fotografa, dzięki czemu będzie idealny dla początkujących użytkowników.
Kodak Printomatic
Kodak Printomatic Kodak Printomatic
Kodak Printomatic


Zobacz także: Lomo'Instant Automat Dahab - specjalna wersja aparatu inspirowana plażami Egiptu »Użytkownik może wybrać tryb fotografowania w kolorze bądź czerni i bieli. Fotografie zapisują się na kartach microSD. Jednak większość osób wybierających ten aparat będzie raczej korzystać z papieru ZINK. Tutaj w rozmiarze 2x3 cale. Kodak Printomatic trafił na rynek w wersji biało-żółtej oraz biało-szarej. Jeżeli chodzi o wkłady to paczka papieru ZINK z 20 arkuszami kosztuje 59 złotych, a 50 arkuszy to koszt 145 złotych.
Kodak Printomatic
Kodak Printomatic
Kodak Printomatic

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Sony A6400 - debiut szybkiego bezlusterkowcaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Kodak Printomatic - polski debiut aparatu do fotografii błyskawicznej

Facebook

Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

W dziale Motoryzacja

W dziale Extreme

W dziale Lifestyle

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Sport

W dziale GryDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Foto   »   Kodak Printomatic - polski debiut aparatu do fotografii błyskawicznej