High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   LG ProBeam - zapowiedź nowego laserowego projektora

Audio-Video

rss

LG ProBeam - zapowiedź nowego laserowego projektora

2016.12.22//  J. Kruczek
Projektory maja wiele dobrych stron, ale też sporo minusów, które sprawiają, że ciągle nie są w stanie zastąpić telewizorów. Producenci prześcigają się w pomysłach na usprawnienie tych urządzeń.
Zobacz także: BenQ X12000 - multimedialny projektor o mocnych parametrach »Efektem są takie modele, jak LG ProBeam, który zdaniem twórców spokojnie może zastąpić telewizor. Co więc oferuje? Projektor ma dość ciekawą podłużna obudowę mającą zapewnić wygodę podczas przenoszenia. Sercem projektora zostało laserowe źródło światła o jasności 2000 lumenów.
LG ProBeam
LG ProBeam LG ProBeam
LG ProBeam

LG ProBeam waży nieco ponad 2 kg, więc łatwo go można przestawiać. Producent zapewnia, że wyświetlany w Full HD obraz będzie bardzo czytelny nawet w środku dnia. Sprzęt zostanie też wyposażony w system webOS, co oznacza dostęp do tak zwanych inteligentnych funkcji i platform sieciowych.
Zobacz także: Sony VPL-VW550ES - zaawansowany projektor trafia na rynek »Całość dopełnia łączność bezprzewodowa oraz szeroki zakres portów. Niestety o szczegółach przekonamy się dopiero w styczniu, ponieważ LG ProBeam ma zostać zaprezentowany podczas targów CES 2017.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Asus ZenFone Max Pro M1 - unboxing nowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
LG ProBeam - zapowiedź nowego laserowego projektora

Facebook

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

W dziale Kultura

W dziale Lifestyle

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Extreme

W dziale Sport

W dziale GryDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   LG ProBeam - zapowiedź nowego laserowego projektora