High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   MacBook Pro w odświeżonej wersji zadebiutuje na WWDC 2013?

Komputery i konsole

rss

MacBook Pro w odświeżonej wersji zadebiutuje na WWDC 2013?

2013.05.01//  J. Kruczek
MacBooki Pro są jednymi z najpopularniejszych laptopów na świecie. Amerykański gigant zaserwował użytkownikom ciekawą alternatywę dla urządzeń z Windowsem i nieustannie rozwija swoją koncepcję. Według nieoficjalnych informacji już w czerwcu zobaczymy odświeżoną linię urządzeń.
Zmiany w odświeżonej serii mają być kosmetyczne, co nie jest specjalnym zaskoczeniem. Apple wystrzega się rewolucji w gamie laptopów. MacBooki Pro otrzymają dobrze znaną matrycę Retina, ale mają się też pojawić wersje ze standardowymi ekranami. Nie powinna się zmienić obudowa, ale na pokładzie znajdą się wzmocnione procesory Intel Haswell. To powinno zaowocować lekkim wzrostem wydajności.
MacBook Pro
MacBook Pro MacBook Pro
MacBook Pro


Zobacz także: Asus BU400 - biznesowe ultrabooki debiutują w Polsce »Analitycy przewidują, że premiera odświeżonych modeli nastąpi podczas imprezy WWDC. Rynkowy debiut powinien zaś nastąpić kilka dni po konferencji. Dotyczyć on ma jedynie modeli bez ekranów Retina. Te powinny się pojawić w późniejszym terminie. WWDC 2013 ma też przynieść debiut nowego systemu OS X 10.9, który ma przypominać w większym stopniu iOS z urządzeń mobilnych. Miłośnicy Apple nie będą więc narzekać na brak nowości.
MacBook Pro
MacBook Pro MacBook Pro
MacBook Pro
MacBook Pro
MacBook Pro

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
MacBook Pro w odświeżonej wersji zadebiutuje na WWDC 2013?

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

W dziale Extreme

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Sport

W dziale Lifestyle

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale GryDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   MacBook Pro w odświeżonej wersji zadebiutuje na WWDC 2013?