High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Manta LCD902 - mobilny telewizor z Polski

Audio-Video

rss

Manta LCD902 - mobilny telewizor z Polski

2012.06.27//  J. Kruczek
Manta Multimedia planuje w najbliższym czasie wypuścić na rynek nowy mobilny telewizor dla osób, które nie potrafią się obejść bez ulubionych programów. Nowy model nosi nazwę LCD902 i oferuje ekran o przekątnej 9 cali.
Zobacz także: Garmin nuvi 2585TV - funkcjonalna nawigacja z tunerem DVB-T »Manta LCD902 posiada bogate możliwości, dzięki czemu docenią go najbardziej wymagający użytkownicy. Szczególnie dobrze wypada wbudowana bateria, która pozwoli na długie oglądanie bez dostępu do sieci elektrycznej. Niestety producent nie zdradził dokładnych danych. Oczywiście nie mogło zabraknąć wbudowanego tunera HD DVB-T, co umożliwia odbiór cyfrowej telewizji.
Manta LCD902 Manta LCD902
Manta LCD902 Manta LCD902
Manta LCD902 Manta LCD902


Zobacz także: Platinet Omega HD 720P - kolejny rejestrator video do samochodu »Ekran o średnicy 9 cali oferuje rozdzielczość 800x480 pikseli, co powinno w zupełności wystarczyć do oglądania telewizji. Urządzenie obsługuje kanały w HD i oferuje kontrast 300:1 i jasność 300 cd/m2. Port USB pozwala na odczytywanie plików multimedialnych bezpośrednio z pamięci przenośnej. Funkcja PVR pozwala zaś na zapis ulubionych programów na pamięć USB. Niestety nie jest jeszcze znana cena ani data debiutu nowego telewizora.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Manta LCD902 - mobilny telewizor z Polski

Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

W dziale Motoryzacja

W dziale Lifestyle

W dziale Gry

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Extreme

W dziale SportDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Manta LCD902 - mobilny telewizor z Polski