High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Manta LED902 - 9-calowy telewizor dla podróżników

Audio-Video

rss

Manta LED902 - 9-calowy telewizor dla podróżników

2013.01.18//  J. Kruczek
W czasach smartfonów i tabletów urządzenia przeznaczone do konkretnych celów tracą nieco na znaczenia, ale i tak warto im poświęcić uwagę. Tak jest w przypadku małego telewizora Manta LED902, który powstał z myślą o osobach lubiących długie podróże.
Zobacz także: Pocket TV - gadżet zmieniający zwykły telewizor w Smart TV »Mały odbiornik posiada tuner DVB-T pozwalający korzystać z naziemnej telewizji cyfrowej. Manta LED902 oferuje 9-calowy ekran wyświetlający obraz w rozdzielczości 800x480 pikseli. Jasność matrycy wynosi 500 cd/m2 a kontrast aż milion do jednego. To bardzo dobre parametry pozwalające się cieszyć wyraźnym i naturalnym obrazem. Co więcej niewielki gadżet może być swobodnie przewożony w torbie, czy plecaku.
Manta LED902 Manta LED902
Manta LED902 Manta LED902
Manta LED902 Manta LED902


Zobacz także: Panasonic TH-L19CF5 - 19-calowy telewizor z nawilżaczem powietrza »Dzięki portowi USB można odtwarzać obrazy bezpośrednio z pamięci mobilnych. Manta LED902 posiada wbudowany głośnik zapewniający wystarczający dźwięk. Można też skorzystać ze słuchawek bądź podłączyć zewnętrzne głośniczki. Na pokładzie znalazł się akumulator o pojemności 1500 mAh, choć nie znamy jego wydajności. Telewizor zadebiutował już w sprzedaży za cenę 399 złotych.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Manta LED902 - 9-calowy telewizor dla podróżników

Newsletter

Newsletter

W dziale Gry

W dziale Sport

W dziale Extreme

W dziale Kultura

W dziale Motoryzacja

  • Rumunia, to piękny kraj, o niepowtarzalnej atmosferze, do którego nie dotarła jeszczemasowa...

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale LifestyleDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Manta LED902 - 9-calowy telewizor dla podróżników