High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   Manta TEL1703 Off Road - wytrzymały telefon od polskiego producenta

Telefony

rss

Manta TEL1703 Off Road - wytrzymały telefon od polskiego producenta

2015.02.14//  J. Kruczek
W dobie popularności smartfonów są jeszcze producenci pamiętający o klasycznych telefonach. Te ciągle znajdują odbiorców, a jednym z najpopularniejszych rozwiązań są wytrzymałe modele pozwalające na pracę w ekstremalnych warunkach.
Zobacz także: Nokia 130 - ukłon w stronę tradycjonalistów »Manta TEL1703 Off Road jest kolejnym reprezentantem modeli zdolnych na zniesienie wielu niedogodności. Polski producent wprowadził właśnie telefon na rynek w cenie 189 złotych. Co otrzymamy za tę kwotę? Przede wszystkim wytrzymałą obudowę pokrytą gumowym wykończeniem chroniącym przed uderzeniami.
Manta TEL1703 Off Road
Manta TEL1703 Off Road Manta TEL1703 Off Road
Manta TEL1703 Off Road

Producent zadbał o duże przyciski, dzięki czemu obsługa w rękawiczkach nie będzie problemem. Dużą zaletą jest akumulator o pojemności 5000 mAh. Pozwala on nie tylko na bardzo długą pracę, ale też pełni rolę power banku. Manta TEL1703 Off Road posiada także sloty na dwie karty SIM.
Zobacz także: Tag Heuer Meridiist Infinite - telefon, który sam się ładuje »Manta TEL1703 Off Road posiada na wyposażeniu silną latarkę LED. Moduł Bluetooth pozwala na współpracę ze słuchawkami i innymi urządzeniami, zaś oprogramowanie przewiduje pracę w roli odtwarzacza MP3. Manta TEL1703 Off Road nie wprowadza rewolucji na rynek, ale może się okazać bardzo ciekawą propozycją dla osób aktywnie spędzających czas.

Manta TEL1703 Off Road
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Manta TEL1703 Off Road - wytrzymały telefon od polskiego producenta

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

W dziale Gry

W dziale Motoryzacja

  • Rumunia, to piękny kraj, o niepowtarzalnej atmosferze, do którego nie dotarła jeszczemasowa...

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale Kultura

W dziale SportDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   Manta TEL1703 Off Road - wytrzymały telefon od polskiego producenta