High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Matias One - klawiatury obsługujące kilka urządzeń naraz

Gadżety

rss

Matias One - klawiatury obsługujące kilka urządzeń naraz

2012.01.19//  J. Kruczek
Firma Matias zaprezentowała nową linię klawiatur, które pozwalają na obsługę kilku urządzeń jednocześnie. Rosnąca w siłę pozycja smartfonów i tabletów pozwala producentom na projektowanie nowych gadżetów, które zwiększą ich użyteczność.
Zobacz także: Genius LuxePad - klawiatury bluetooth dla tabletów »Jednymi z najbardziej praktycznych gadżetów są dodatków klawiatury, jednak stosowanie klawiatury do tabletu, smartfona i oddzielnie do komputera powoduje spore zamieszanie na biurku. Rozwiązaniem będą właśnie urządzenia od firmy Matias. Nowa seria klawiatur nosi nazwę One i pozwala na obsługę kilku urządzeń jednocześnie.
Matias One Matias One
Matias One Matias One
Matias One Matias One


Zobacz także: Bluetooth Mobile Keyboard 5000 - ergonomiczna klawiatura do netbooków i tabletów »Zmianę obsługiwanego urządzenia inicjuje się specjalnym klawiszem w rogu obudowy. Dzięki niemu prostym kliknięciem przełączymy się między komputerem i urządzeniami mobilnymi. Klawiatury pozwalają na połączenie przewodowe z komputerem oraz bezprzewodowe z mobilnymi gadżetami. Ceny klawiatur Matias One zaczynają się od 80 dolarów i kończą na 200. Każdy model pozwala na szybszą i lepszą współpracę z konkretnymi modelami. I tak dedykowane klawiatury otrzymają właściciele urządzeń Apple oraz BlackBerry, ale nie zabraknie też uniwersalnej klawiatury dla urządzeń z systemem Android.
Matias One Matias One
Matias One Matias One
Matias One Matias One
Matias One Matias One
Matias One Matias One

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Matias One - klawiatury obsługujące kilka urządzeń naraz

Newsletter

Newsletter

W dziale Gry

W dziale Motoryzacja

W dziale Lifestyle

  • Święta to czas prezentów. Jeśli mamy w domu fana sportu, nie tylko piłki, to warto pomyśleć o...

W dziale Extreme

W dziale Sport

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Matias One - klawiatury obsługujące kilka urządzeń naraz