High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Microlab H200 - eleganckie głośniki 2.1

Audio-Video

rss

Microlab H200 - eleganckie głośniki 2.1

2011.07.16//  J. Kruczek
Firma Microlab zaprezentowała nowy zestaw audio w układzie 2.1 o nazwie H200. Nowy model głośników pozwala na współpracę ze wszystkimi urządzeniami i daje możliwość aranżacji dźwięku w niewielkich pomieszczeniach. Dodatkowo głośniki posiadają elegancki design, który się spodoba miłośnikom klasycznych form.
Zobacz także: Philips Fidelo SoundSphere - oryginalne głośniki ze stacją dokującą dla iPoda »Zestaw posiada obudowę z płyt MDF pokrytych fortepianowym lakierem. Dzięki temu głośniki wyglądają dostojnie i wpiszą się idealnie w stylowo zaprojektowane pomieszczenia. Microlab H200 składa się z subwoofera z 6,5-calowym głośnikiem oraz z dwóch kolumn wyposażonych w 3,5-calowe głośniki tonów średnich oraz 3/4-calowe głośniki tonów wysokich. Jedwabne kopułki pozwalają na zwiększenie czułości i efektywności oraz zmniejszenie poziomu zniekształceń.
Microlab H200 Microlab H200
Microlab H200 Microlab H200
Microlab H200 Microlab H200


Zobacz także: Logitech Z906 - mocny zestaw głośnikowy 5.1 zadebiutuje już w marcu »Producent zadbał też o zewnętrzny wyświetlacz fluorescencyjny oraz pilota bezprzewodowego. Pilot umożliwia regulację natężenia tonów niskich i wysokich. Microlab H200 posiada ekranowanie magnetyczne, dzięki czemu głośniki można spokojnie umieścić przy ekranach telewizorów i monitorów bez obaw o negatywny wpływ pola magnetycznego. Microlab H200 trafiły na rynek w cenie około 700 złotych i zostały objęte 2-letnią gwarancją producenta.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Microlab H200 - eleganckie głośniki 2.1

Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

W dziale Motoryzacja

W dziale Lifestyle

W dziale Gry

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Extreme

W dziale SportDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Microlab H200 - eleganckie głośniki 2.1