High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   MiniWatt - wzmacniacz lampowy za rozsądne pieniądze

Audio-Video

rss

MiniWatt - wzmacniacz lampowy za rozsądne pieniądze

2010.01.07//  J. Kruczek
Sprzęt audio, w którym wykorzystuje się lampy próżniowe znajduje się w sferze marzeń każdego audio maniaka. Najczęściej wzmacniacze oparte na budowie lampowej są bardzo drogie i mało dostępne. Na ratunek przychodzi stosunkowo niewielki wzmacniacz lampowy MiniWatt.Zobacz także: Cambridge Audio odświeżyło serię Azur »MiniWatt posiada niewielką obudowę o rozmiarach 12,5 na 10 centymetrów i cztery charakterystyczne lampy zamontowane na przedzie urządzenia. MiniWatt został wyceniony na zaledwie 229 dolarów, co przy tej klasie urządzeń jest bardzo niską ceną.
MiniWatt MiniWatt
MiniWatt MiniWatt
MiniWatt MiniWatt

Nowy wzmacniacz lampowy nie należy do tytanów mocy, na każdy kanał przypada zaledwie 2,5W. Mimo to recenzenci, którzy mieli już okazje przetestować MiniWatt donoszą, że urządzenie daje rewelacyjny dźwięk. W połączeniu z głośnikami Zu Essence za 3500 dolarów wzmacniacz rozwinął skrzydła i oczarował testerów.Zobacz także: Advance Acoustic X-i60 - stosunkowo tani i wydajny wzmacniacz »MiniWatt jest dostępny w kilku wersjach kolorystycznych, czarnej, srebrnej, złotej, zielonej, niebieskiej i czerwonej. Każdy znajdzie odpowiednią wersję dla siebie. Urządzenie wyposażono w wyjście stereo, ale można dokupić odpowiedni przełącznik do innych kanałów. MiniWatt zgarnie rewelacyjne oceny na całym świecie i został okrzyknięty najlepszym sprzętem audio roku 2009 w kategorii urządzeń budżetowych.
MiniWatt MiniWatt
MiniWatt MiniWatt
MiniWatt MiniWatt

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
MiniWatt - wzmacniacz lampowy za rozsądne pieniądze

Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

W dziale Motoryzacja

W dziale Gry

W dziale Lifestyle

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Extreme

W dziale SportDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   MiniWatt - wzmacniacz lampowy za rozsądne pieniądze