High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Mio MiVue 798 - zaawansowany rejestrator samochodowy z ciekawymi funkcjami

Gadżety

rss

Mio MiVue 798 - zaawansowany rejestrator samochodowy z ciekawymi funkcjami

2019.04.13//  J. Kruczek
Mio MiVue 798 jest nowym rejestratorem samochodowym zapewniającym wysoką jakość nagrań. Nowy model może się pochwalić między innymi matrycą Sony Starvis pozwalającą na filmowanie w jakości 1600p.
Matryca Sony ma zapewnić wysoką jakość nagrań zarówno w dzień, jak i w nocy. Producent chwali się także dobrą optyką o przysłonie f/1.8 oraz 150-stopniowym polu widzenia. Rejestrator pozwala na filmowanie z rozdzielczością 1600p przy prędkości 25-30 klatek na sekundę.
Mio MiVue 798
Mio MiVue 798 Mio MiVue 798
Mio MiVue 798

Wbudowany moduł GPS pozwala dodawać lokalizacje do nagrań, a także oferuje funkcję ostrzegania o fotoradarach. Materiały można oglądać za pośrednictwem 2,7-calowego ekranu oraz na smartfonie dzięki łączności WiFi. Ta służy także do aktualizacji. Mio MiVue 798 posiada także funkcje ostrzegania o możliwej kolizji z autem poprzedzającym, czy też o nagłej zmianie pasa ruchu. Pojawiła się też funkcja informowania o tym, że auto poprzedzające rusza.
Zobacz także: Prestigio CUBE - designerski rejestrator samochodowy »Producent zadbał o 3-osiowy sensor przeciążeniowy. Blokuje on nadpisywanie materiałów w przypadku kolizji, czy pozwala na pracę w trybie parkingowym. Mio MiVue 798 trafił na rynek w cenie 849 zł. Klienci mogą jeszcze sięgnąć po zestaw DUAL wyposażony w tylną kamerę MiVue A30.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Mio MiVue 798 - zaawansowany rejestrator samochodowy z ciekawymi funkcjami

Newsletter

Newsletter

W dziale Sport

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale Lifestyle

W dziale Motoryzacja

  • Rumunia, to piękny kraj, o niepowtarzalnej atmosferze, do którego nie dotarła jeszczemasowa...

W dziale Extreme

W dziale Kultura

W dziale GryDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Mio MiVue 798 - zaawansowany rejestrator samochodowy z ciekawymi funkcjami