High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Navitel AR250 NV - debiut niedrogiego rejestratora z Night Vision

Gadżety

rss

Navitel AR250 NV - debiut niedrogiego rejestratora z Night Vision

2020.02.05//  J. Kruczek
Navitel poszerza swoją ofertę o nowy rejestrator samochodowy AR250 NV. Model ten jest przedstawicielem rodziny Night Vision i ma się cechować między innymi niską ceną. Co jeszcze ma do zaoferowania?
Zobacz także: Prido i7pro - wydajny wideorejestrator z Polski »Navitel AR250 NV filmuje otoczenie w jakości Full HD przy prędkości 30 klatek na sekundę. Taka wartość w zupełności wystarczy do uchwycenia zdarzeń drogowych. Producent postawił na obiektyw obejmujący swoim polem widzenia 140 stopni. Sensor Night Vision pozwala na filmowanie po zmroku, co jest bardzo pożądaną cechą.
Navitel AR250 NV
Navitel AR250 NV Navitel AR250 NV
Navitel AR250 NV

Rejestrator zapisuje nagrania w formacie MOV na kartach microSD. Te nie mogą przekraczać pojemności 64 GB i niestety w zestawie nie znajdziemy karty. Użytkownik może ręcznie zabezpieczyć nagranie przed nadpisaniem, bądź w przypadku zderzenia lub gwałtownego hamowania nagranie zostanie automatycznie utrwalone. Obsługę ułatwia 2-calowy ekran.
Zobacz także: Mio MiVue 798 - zaawansowany rejestrator samochodowy z ciekawymi funkcjami »W urządzeniu znalazł się akumulator o pojemności 100 mAh, co pozwala na pracę w trybie parkingowym. Navitel AR250 NV jest dostępny za cenę zaledwie 130 zł. W zestawie znajdziemy uchwyt z przyssawką, ładowarkę oraz instrukcję i roczną licencję Navitel Navigator z mapami Europy.

Navitel AR250 NV
Navitel AR250 NV
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Navitel AR250 NV - debiut niedrogiego rejestratora z Night Vision

Newsletter

Newsletter

W dziale Sport

W dziale Gry

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale Extreme

W dziale Motoryzacja

  • Rumunia, to piękny kraj, o niepowtarzalnej atmosferze, do którego nie dotarła jeszczemasowa...

W dziale Lifestyle

W dziale KulturaDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Navitel AR250 NV - debiut niedrogiego rejestratora z Night Vision