High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Moto Stream zmieni stare głośniki w bezprzewodowe kolumny

Gadżety

rss

Moto Stream zmieni stare głośniki w bezprzewodowe kolumny

2014.06.08//  J. Kruczek
Sporo osób posiada w domu stare głośniki, które można podłączyć do sprzętu grającego jedynie za pomocą przewodów. Coraz częściej takie kolumny czy też odtwarzacze przewodowe ustępują miejsca nowoczesnym rozwiązaniom nie potrzebującym kabli.
Moto Stream jest gadżetem pozwalającym dać nowe życie starym urządzeniom audio. Gadżet jest przystawką wyposażoną w Bluetooth, która pozwala na odtwarzanie na klasycznych głośnikach muzykę płynącą ze smartfonów czy tabletów. Wystarczy podpiąć urządzenie do kolumn pozbawionych łączności bezprzewodowej.
Moto Stream
Moto Stream Moto Stream
Moto Stream

Moto Stream łączymy z głośnikami za pomocą klasycznego portu mini jack 3,5 mm. Gadżet pozwala na sparowanie z maksymalnie pięcioma źródłami muzyki. Parowanie może się odbywać między innymi za pomocą modułu NFC. Jeżeli równocześnie sparuje się kilka urządzeń to Moto Stream pozwoli ułożyć z nich listę odtwarzania.
Zobacz także: ZENS Qi Wireless Car Charger - ładowarka samochodowa w bezprzewodowym standardzie Qi »Prezentowany gadżet kosztuje niespełna 50 dolarów więc nie należy do najtańszych. Mimo to jeżeli posiadamy już dobry zestaw audio, którego nie chcemy w najbliższym czasie zmieniać to warto dodać mu łączność bezprzewodową.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Moto Stream zmieni stare głośniki w bezprzewodowe kolumny

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

  • Rumunia, to piękny kraj, o niepowtarzalnej atmosferze, do którego nie dotarła jeszczemasowa...

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale Gry

W dziale Sport

W dziale Lifestyle

W dziale Extreme

W dziale KulturaDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Moto Stream zmieni stare głośniki w bezprzewodowe kolumny