High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Muse M-62DM - nowy mikrosystem zadebiutował w Polsce

Audio-Video

rss

Muse M-62DM - nowy mikrosystem zadebiutował w Polsce

2010.10.20//  J. Kruczek
Muse zaprezentowało kolejne urządzenie audio, które łączy w sobie nowoczesne technologie z prostotą wykonania i dużą mobilnością. Muse M-62DM to mikrosystem DVD pełniący funkcje małego centrum rozrywki.
Zobacz także: Linn Majik DS-I, odtwarzacz sieciowy za 14000 zł »Nowe urządzenie nie tylko pozwala na odczyt plików multimedialnych z płyt DVD, czy CD. Użytkownik otrzymuje dostęp do radia FM oraz zewnętrznych nośników danych podłączanych za pomocą USB. Muse M-62DM odtwarza pliki muzyczne, graficzne oraz filmowe, dzięki czemu z powodzeniem może służyć, jako centrum rozrywki.
Muse M-62DM Muse M-62DM
Muse Muse
Muse Muse

Zakres działania Muse M-62DM pozwala na pracę w trybie PAN, NTSC i Auto TV. System pozwala na zapisanie sześćdziesięciu częstotliwości, co powinno zaspokoić potrzeby największych fanów audycji radiowych. Muse M-62DM posiada niewielkie wymiary, które idą w parze z eleganckim i nowoczesnym designem. Z przodu umieszczono wydajny fluorescencyjny wyświetlacz informujący o odsłuchiwanych utworach.
Zobacz także: Yamaha MCR-940 - nowy zestaw stereo trafił na polski rynek »Również na panelu przednim znalazły się wszystkie przyciski sterujące. Całość została wykonana z materiałów wysokiej jakości utrzymanych w barwach czerni, metalowej szarości i podświetlanego błękitu. Czyste brzmienie zapewniają dwie kolumny o mocy 10W RMS. W zestawie znajduje się pilot zdalnego sterowania, a całość kosztuje zaledwie 347 złotych.
Muse Muse
Muse Muse
Muse Muse

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Muse M-62DM - nowy mikrosystem zadebiutował w Polsce

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

  • Rumunia, to piękny kraj, o niepowtarzalnej atmosferze, do którego nie dotarła jeszczemasowa...

W dziale Extreme

W dziale Kultura

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale Sport

W dziale Lifestyle

W dziale GryDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Muse M-62DM - nowy mikrosystem zadebiutował w Polsce