High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Muse M-748DP - nowy mobilny odtwarzacz DVD zadebiutował na rynku

Audio-Video

rss

Muse M-748DP - nowy mobilny odtwarzacz DVD zadebiutował na rynku

2010.07.26//  J. Kruczek
Francuska firma Muse wprowadziła na rynek nowe urządzenie przeznaczone dla fanów mobilnych multimediów. Tym razem producent zaprezentował przenośny odtwarzacz DVD z 7-calowym ekranem LCD i małą zgrabną obudową. M-748DP idealnie spisze się w podróży.
Zobacz także: Lark Go - DVD dla zmotoryzowanych i ich... pociech »Muse M-748DP odtwarza wszystkie najpopularniejsze formaty plików multimedialnych z Divx i MP3 na czele. Odtwarzacz obsługuje płyty DVD i CD, a sterowanie odbywa się za pośrednictwem kilku wygodnych w obsłudze przycisków. Napęd zajmuje znaczną część panelu przedniego i kryje się pod otwieraną klapką.

Muse M-748DP Muse M-748DP
Muse M-748DP Muse M-748DP
Podobnie jak większość urządzeń sygnowanych logiem Muse, nowy odtwarzacz oferuje spory zasób portów i złączy umożliwiających komunikację z innymi urządzeniami. Muse M-748DP posiada gniazdo USB, slot audio/video oraz czytnik kart microSD/MMC/MS. Całość uzupełnia możliwość podpięcia odtwarzaczy MP3 oraz słuchawek.


Zobacz także: Toshiba SD-P93DTW - przenośny odtwarzacz DVD »Odtwarzacz można zasilać za pomocą standardowego podpięcia do sieci elektrycznej oraz z pomocą adaptera do zapalniczki samochodowej. Producent dołączył do zestawu także wytrzymałą baterię. Całym urządzeniem można sterować przy pomocy pilota. Muse M-748DP trafił już do sprzedaży w cenie detalicznej 549 złotych.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Muse M-748DP - nowy mobilny odtwarzacz DVD zadebiutował na rynku

Newsletter

Newsletter

W dziale Extreme

W dziale Gry

W dziale Sport

W dziale Lifestyle

W dziale Kultura

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale Motoryzacja

  • Rumunia, to piękny kraj, o niepowtarzalnej atmosferze, do którego nie dotarła jeszczemasowa...


Do góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Muse M-748DP - nowy mobilny odtwarzacz DVD zadebiutował na rynku