High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Muse M-25RDW - kolejne przenośne radio od francuskiego producenta

Audio-Video

rss

Muse M-25RDW - kolejne przenośne radio od francuskiego producenta

2010.08.23//  J. Kruczek
Francuska firma Muse dosłownie zasypuje rynek odtwarzaczami muzycznymi, które mają służyć zarówno w domu, jak i na wycieczkach. Model M-25RDW to nowoczesne radio opakowane w obudowę przypominająca tradycyjne boom boxy. Podobnie jak wszystkie urządzenia firmy, tak i nowy model obsługuje również odtwarzacze MP3.

Muse M-25RDW Muse M-25RDW
Muse M-25RDW Muse M-25RDW
Nowy odtwarzacz obsługuje płyty CD, zarówno audio, jak i MP3. Producent nie zapomniał o porcie USB, za pomocą którego można podpiąć dowolny odtwarzacz MP3. M-25RDW posiada tuner FM z wysuwaną teleskopowa anteną. Sterowanie odtwarzaczem odbywa się za pomocą okrągłego panelu nawigacyjnego umieszczonego na przedzie odtwarzacza. W nawigacji pomaga wyświetlacz LCD umieszczony centralnie.


Zobacz także: Altec Lansing Boombox MIX iMT800 - nowy system grający ze stacją dla iPoda »Producent wyposażył nowy model w dwa głośniki stereo, które zapewniają wystarczająco dobra jakość dźwięku dodatkowo potęgowaną funkcją Bass Boost. Urządzenie zapewnia możliwość programowania kolejności utworów, które mają płynąć z głośników. Dużą zaletą odtwarzacza jest nieduża i lekka konstrukcja, która pozwala na łatwe przenoszenie radia i używanie go podczas wakacyjnych wypadów w plener.
Zobacz także: Sony CFD-A110 - nowoczesny boom box z odtwarzaczem CD, karaoke i kasetami magnetofonowymi »Firma Muse po raz kolejny zaprezentowała urządzenie, które pomimo braku rewolucji technologicznych z pewnością znajdzie szeroką grupę odbiorców. Do tej pory wszystkie urządzenia francuskiego producenta cieszyły się spora popularnością. Za nowy gadżet przyjdzie zapłacić 229 złotych.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Muse M-25RDW - kolejne przenośne radio od francuskiego producenta

Newsletter

Newsletter

W dziale Gry

W dziale Extreme

W dziale Motoryzacja

  • Rumunia, to piękny kraj, o niepowtarzalnej atmosferze, do którego nie dotarła jeszczemasowa...

W dziale Lifestyle

W dziale Sport

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale KulturaDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Muse M-25RDW - kolejne przenośne radio od francuskiego producenta