High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   Nowy iPod Touch według brytyjskiej sieci sklepów John Lewis

Telefony

rss

Nowy iPod Touch według brytyjskiej sieci sklepów John Lewis

2010.07.09//  J. Kruczek
Premiera iPhona 4 rozpoczęła nową falę domysłów i spekulacji na temat kolejnego urządzenia z obozu Apple. Brytyjska sieć sklepów John Lewis podzieliła się swoimi przewidywaniami kolejnej premiery gadżetu z jabłuszkiem na obudowie.
Zobacz także: Muse zaprezentował nowe stacje dokujące do iPoda i iPhona »Zdaniem brytyjskiej sieci, już we wrześniu zadebiutuje kolejna wersja iPoda Touch. Nowy odtwarzacz Apple miałby zaoferować między innymi aparat fotograficzny o rozdzielczości 5 megapikseli. Urządzenie mogłoby też rejestrować filmy w jakości HD 720p. Nagrane pliki video mogłyby być automatycznie wysyłane na serwis YouTube. Apple podobno ma wyposażyć iPoda Touch w funkcję FaceTime pozwalająca na wykonywanie wideokonferencji z pomocą sieci WiFi.
iPod Touch iPod Touch
iPod Touch iPod Touch
iPod Touch iPod Touch


Zobacz także: Zikmu by Philippe Starck - bezprzewodowe głośniki ze stacją do iPod'a »Nowy iPod będzie przeznaczony dla osób młodych i nowoczesnych, dlatego urządzenie ma posiadać pełną integrację z serwisami społecznościowymi. Kontrolę w grach wzbogacą akcelerometr i żyroskop. Wszystkie rewelacje na temat nowego iPoda zostały podane podczas konferencji John Lewis w Londynie. Nie wiadomo na ile nowe informacje są prawdziwe, ale patrząc na kierunek, jaki obrało Apple można się spodziewać, ze doniesienia Brytyjczyków są całkiem prawdopodobne.
iPod Touch iPod Touch
iPod Touch iPod Touch
iPod Touch iPod Touch

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Nowy iPod Touch według brytyjskiej sieci sklepów John Lewis

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

  • Rumunia, to piękny kraj, o niepowtarzalnej atmosferze, do którego nie dotarła jeszczemasowa...

W dziale Sport

W dziale Kultura

W dziale Lifestyle

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale GryDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   Nowy iPod Touch według brytyjskiej sieci sklepów John Lewis