High-Tech & Gadżety   »   Foto   »   Panasonic Lumix 3D1 - mały kompakt o dużych możłiwościach

Foto

rss

Panasonic Lumix 3D1 - mały kompakt o dużych możłiwościach

2011.11.09//  J. Kruczek
Panasonic Lumix 3D1 to nowa propozycja dla miłośników fotografii i filmowania w 3D. Mały kompakt jest pierwszym dwuobiektywowym sprzętem kieszonkowym w ofercie japońskiego producenta. Mały aparat wyprzedza możliwościami inne konstrukcje tego typu.
Nowy kompakt potrafi nie tylko filmować trójwymiarowe filmy w jakości Full HD 50i, ale także robi zdjęcia 3D w rozdzielczości 3264x2448 pikseli. W zwykłym trybie 2D mamy do czynienia z rozdzielczością 12 megapikseli, a przy nagrywaniu filmów dźwięk jest rejestrowany w stereo. Dużą zaletą jest możliwość nagrywania dwóch oddzielnych obrazów. Na przykład możemy rejestrować przyjęcie jednym obiektywem, a drugim wykonywać zbliżenia na konkretne osoby.
Panasonic Lumix 3D1 Panasonic Lumix 3D1
Panasonic Lumix 3D1 Panasonic Lumix 3D1
Panasonic Lumix 3D1 Panasonic Lumix 3D1


Zobacz także: Minox PX3D - koncepcyjny aparat 3D z czterema obiektywami »Sterowanie wszystkimi funkcjami ułatwia 3,5-calowy ekran dotykowy. Sercem urządzenia są dwie matryce MOS o rozdzielczości 12,1 megapikseli. Oba obiektywy cechuje 4-krotny zoom optyczny. Panasonic Lumix 3D1 wykonuje też zdjęcia seryjne z prędkością 8 klatek na sekundę. Producent zapewnia pełną gamę cyfrowych filtrów i trybów, które pozwolą na wykonywanie solidnych zdjęć i filmów. Zarejestrowane obrazy zapiszemy na kartach pamięci SD/SDHC/SDXC. Aparat pozwala na łatwe przesłanie filmów i zdjęć na Facebook, czy Youtube. Nie wiadomo, kiedy Panasonic Lumix 3D1 trafi do sprzedaży, za to zdradzono cenę wynoszącą około 500 dolarów.

Panasonic Lumix 3D1 Panasonic Lumix 3D1
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Panasonic Lumix 3D1 - mały kompakt o dużych możłiwościach

Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

W dziale Motoryzacja

W dziale Extreme

W dziale Sport

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Lifestyle

W dziale GryDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Foto   »   Panasonic Lumix 3D1 - mały kompakt o dużych możłiwościach