High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Panasonic TH-55LFV70 - nowe ekrany do budowy ścianki video

Audio-Video

rss

Panasonic TH-55LFV70 - nowe ekrany do budowy ścianki video

2014.10.28//  J. Kruczek
Coraz częściej wielkie ekrany są wykorzystywane w formie reklam bądź paneli informacyjnych. Takie zastosowania wymagają odpowiedniego sprzętu, który nie tylko musi znieść długotrwałe działanie, ale także zapewni możliwość swobodnego łączenia wielu wyświetlaczy.
Zobacz także: Sharp AQUOS LE360 i LE362 - nowe serie telewizorów trafią na polski rynek »Panasonic TH-55LFV70 to nowy ekran o niezwykle cienkiej ramce pozwalającej tworzyć doskonałą powierzchnię wizyjną. Ramki mają szerokość jedynie 3,5 mm, a więc przy budowie potężnego ekranu są one niemal niezauważalne.
Panasonic TH-55LFV70
Panasonic TH-55LFV70 Panasonic TH-55LFV70
Panasonic TH-55LFV70

Nowe ekrany o przekątnej 55 cali korzystają z matrycy IPS. Pozwala ona na dokładne odwzorowanie kolorów oraz uzyskanie szerokich kątów widzenia. Do tego dochodzi jasność na poziomie aż 700 cd/m2, co pozwala na bezproblemową pracę nawet w pełnym słońcu.
Zobacz także: LG na IFA 2014 - telewizory OLED 4K oraz 8K »Producent zadbał o szeroką gamę portów. W obudowie znajdziemy DVI-D, HDMI, DisplayPort, Digital Link oraz USB. Specjalne oprogramowanie dba o identyczne ustawienia wszystkich monitorów połączonych w jeden wielki ekran. Co więcej monitory mają system awaryjnego przełączenia się między źródłami. Jeżeli zaniknie sygnał z głównego źródła, to automatycznie przełączą się na sygnał awaryjny z innego odtwarzacza. Panasonic TH-55LFV70 zadebiutuje w przyszłym miesiącu, a cena została wyznaczona na 24 000 złotych.
Panasonic TH-55LFV70
Panasonic TH-55LFV70 Panasonic TH-55LFV70
Panasonic TH-55LFV70

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Panasonic TH-55LFV70 - nowe ekrany do budowy ścianki video

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

  • Rumunia, to piękny kraj, o niepowtarzalnej atmosferze, do którego nie dotarła jeszczemasowa...

W dziale Gry

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale Kultura

W dziale Lifestyle

W dziale Extreme

W dziale SportDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Panasonic TH-55LFV70 - nowe ekrany do budowy ścianki video