High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   LG na IFA 2014 - telewizory OLED 4K oraz 8K

Audio-Video

rss

LG na IFA 2014 - telewizory OLED 4K oraz 8K

2014.09.05//  J. Kruczek
LG przywiozło na targi IFA 2014 kilka ciekawych telewizorów. Koreański koncern chce przejąć role lidera na rynku i w Berlinie wykonał mocne uderzenie. Wśród nowości pojawiły się między innymi pierwszy OLED 4K oraz model 8K.
Telewizor OLED 4K ma oferować perfekcyjne nasycenie barw i nieskończony kontrast. Producent zapewnia, że obraz wyświetlany na nowych telewizorach z matrycami OLED będzie wręcz niesamowitym doświadczeniem. LG zaprezentowało również 77-calowy telewizor z elastycznym ekranem OLED. Ten model pozwala na regulację krzywizny w zależności od ilości osób siedzących przed telewizorem.
LG IFA 2014
LG IFA 2014 Telewizory LG na IFA 2014
LG IFA 2014

Bardzo interesująco prezentował się telewizor 55-calowy ozdobiony kryształami Swarovskiego. Drogie kamyki mają stanowić uzupełnienie efektu płynącego z doskonałych barw wyświetlanych na ekranie. Na stoisku LG pokazano również nowy telewizor 8K (7680x4320 pikseli). Urządzenie posiada ekran o przekątnej 98 cali i potrafi przyćmić każde kino. 16-krotnie wyższa rozdzielczość niż w Full HD potrafi zrobić wrażenie.
Koreańska marka zaprezentowała nowe modele, ale nie zdradziła jeszcze dokładnych specyfikacji. Wiadomo za to, że każdy z nowych modeli otrzyma dostęp do bogatych treści 4K. LG nawiązało współpracę z wieloma platformami cyfrowej dystrybucji na mocy której opracowuje się coraz bogatszą treść. Każdy nowy model będzie też posiadał platformę LG webOS Smart+. To oznacza pełną funkcjonalność w zakresie obsługi platform sieciowych i współpracy z innymi urządzeniami.
LG IFA 2014
LG IFA 2014 Telewizory LG na IFA 2014
LG IFA 2014

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
LG na IFA 2014 - telewizory OLED 4K oraz 8K

Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale Gry

W dziale Lifestyle

W dziale Motoryzacja

  • Rumunia, to piękny kraj, o niepowtarzalnej atmosferze, do którego nie dotarła jeszczemasowa...

W dziale Sport

W dziale ExtremeDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   LG na IFA 2014 - telewizory OLED 4K oraz 8K