High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Philips OLED 973 - zapowiedź imponującego telewizora

Audio-Video

rss

Philips OLED 973 - zapowiedź imponującego telewizora

2017.11.09//  J. Kruczek
Philips OLED 973 wkrótce ma się pojawić na polskim rynku. Nowy model oferuje doskonałą jakość obrazu, stylowy wygląd i podświetlenie Ambilight.
Zobacz także: Samsung The Frame - telewizory niczym obrazy »Producent chwali się użyciem silnika P5 Perfect zwapniającego ciemniejszą czerń, jaśniejszą biel i nieskończony kontrast. Jakość obrazu ma być zdumiewająca, ale producent nie pokusił się o podanie szczegółów technicznych. Wiemy, że Philips OLED 973 zaoferuje 65-calową matrycę OLED.
Philips OLED 973
Philips OLED 973 Philips OLED 973
Philips OLED 973


Zobacz także: TCL C70 - flagowe telewizory 4K z Androidem i audio JBL »Szklana obudowa wygląda rewelacyjnie i pomaga w poszerzeniu doznań z pracy systemu Ambilight Spectra XL. Specyfikacja ma obejmować 60-watowy system audio 6.1 oraz system Android TV. Philips OLED 973 ma oferować najwyższe standardy i będzie propozycją z górnej półki. Na razie nie wiemy ile przyjdzie nam zapłacić za ten model i kiedy zadebiutuje. Wiadomo za to, że warto czekać jeżeli się ma sporą ilość luźnej gotówki na telewizor.

Philips OLED 973
Philips OLED 973
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Philips OLED 973 - zapowiedź imponującego telewizora

Newsletter

Newsletter

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Gry

W dziale Lifestyle

W dziale Kultura

W dziale Motoryzacja

W dziale Sport

W dziale ExtremeDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Philips OLED 973 - zapowiedź imponującego telewizora