High-Tech & Gadżety   »   Foto   »   Pixii Camera A1112 - interesujący aparat dalmierzowy

Foto

rss

Pixii Camera A1112 - interesujący aparat dalmierzowy

2020.07.10//  J. Kruczek
Pixii Camera A1112 jest najnowszym aparatem dalmierzowym francuskiej marki. Urządzenie posiada dość interesująca koncepcję, która nie każdemu przypadnie do gustu, ale pozwoli na kreatywne eksperymenty. Aparat między innymi wspomaga się przy pracy łącznością ze smartfonami.
Zobacz także: Leica M10 Monochrom - debiut nowego drogiego aparatu »Aparat wykorzystuje smartfona jako urządzenie podglądowe, dlatego został pozbawiony własnego ekranu. Fotografie po wykonaniu są zapisywane w pamięci aparatu, a kopie w mniejszej rozdzielczości są przesyłane do smartfona. W razie potrzeby można wysłać na telefon surowy plik DNG. Sparowany przez Bluetooth telefon daje możliwość zdalnej kontroli ustawień i wyzwalania migawki aparatu.
Pixii Camera A1112
Pixii Camera A1112 Pixii Camera A1112
Pixii Camera A1112

Pixii Camera A1112 korzysta z matrycy CMO PAS-C i wykonuje fotografie w rozdzielczości 4080x2732 pikseli. Bazowa czułość matrycy wynosi ISO 320. We wnętrzu znalazła się także globalna elektroniczna migawka. Pixii Camera A1112 korzysta z modułów łączności WiFi i Bluetooth oraz posiada pamięć wewnętrzną 8 lub 32 GB. Na górnej ściance znalazł się mały ekran OLED do kontroli ustawień. Korpus wykonano z aluminium i wyposażono w bagnet Leica M.
Zobacz także: Zenit M - debiut bezlusterkowca klasy premium »Pixii Camera A1112 posiada wymiary 138x79x33 mm i waży 460 g z baterią. Aparat jest dostępny w kolorze czarnym, szarym oraz srebrnym. Na stronie producenta jest już dostępny model z pamięcią 8 GB za cenę 3490 euro.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Pixii Camera A1112 - interesujący aparat dalmierzowy

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

W dziale Lifestyle

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Extreme

W dziale Gry

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale SportDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Foto   »   Pixii Camera A1112 - interesujący aparat dalmierzowy