High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Playstation 4 w rękach przeszło 2,1 miliona graczy

Komputery i konsole

rss

Playstation 4 w rękach przeszło 2,1 miliona graczy

2013.12.04//  J. Kruczek
Sony nie może narzekać na słabą sprzedaż konsoli Playstation 4. W dobę po premierze urządzenie rozeszło się w nakładzie przeszło miliona, a na dzień dzisiejszy sprzedano przeszło 2,1 miliona sztuk konsoli. Zainteresowanie Playstation 4 nie maleje i wręcz powinno z czasem rosnąć.
Japońska konsola dobrze wstrzeliła się w rynek i choć nie ustrzegła się drobnych błędów to zdobyła zaufanie graczy. Według najnowszych wyników w Europie i Austrazji sprzedano przeszło 700 tysięcy egzemplarzy konsoli. W Wielkiej Brytanii sprzęt pobił rekord szybkości sprzedaży konsol. Playstation 4 na na rynku brytyjskim znalazła w dwie doby przeszło 250 tysięcy odbiorców.
Playstation 4
Playstation 4 Playstation 4
Playstation 4


Zobacz także: Wpadka Microsoftu! Xbox One ma problemy z europejską telewizją »Prawdopodobnie wyniki sprzedaży byłyby znacznie wyższe, ale pojawiły się problemy z dostępnością Playstation 4. Także w naszym kraju w wielu miejscach konsole się skończyły, ale już 6 grudnia mają ruszyć dostawy nowej partii. Sony ma nadzieję, że do marca 2014 uda się przekroczyć barierę 5 milionów egzemplarzy. Szanse są spore, ponieważ dopiero w lutym sprzęt zadebiutuje w Japonii. Tam ma szansę na pobicie dobowego rekordu z USA i Kanady. Po nowym roku możemy się też spodziewać wysypu gier na wyłączność, a to również przyciągnie graczy.
Playstation 4
Playstation 4 Playstation 4
Playstation 4

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Playstation 4 w rękach przeszło 2,1 miliona graczy

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

  • Rumunia, to piękny kraj, o niepowtarzalnej atmosferze, do którego nie dotarła jeszczemasowa...

W dziale Sport

W dziale Kultura

W dziale Lifestyle

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale GryDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Playstation 4 w rękach przeszło 2,1 miliona graczy