High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Playstation 4 z pierwszymi problemami. Konsola ma tendencje do przegrzania

Komputery i konsole

rss

Playstation 4 z pierwszymi problemami. Konsola ma tendencje do przegrzania

2013.11.16//  J. Kruczek
Playstation 4 zadebiutowało wczoraj na amerykańskim rynku i zgodnie z przewidywaniami sprzęt nie jest wolny od chorób wieku dziecięcego. Podczas procesów produkcji nie da się wychwycić wszystkich niedociągnięć, dlatego pierwsze tygodnie obecności na rynku różnych nowych sprzętów przynoszą wiele ciekawych wieści.
Nowa konsola Sony nie odbiega od innych sprzętów i też przysparza problemy na początku. W sieci pojawiły się opisy pierwszych awarii nękających konsolę. Najpoważniejszym problemem jest przegrzewanie się konsoli. Playstation 4 najwyraźniej ma tendencję do szybkiego wysmażania podzespołów. W efekcie niektórzy użytkownicy nie mogą włączyć konsoli, a jej podświetlenie zmienia się na czerwone. Awarię już określono mianem Red Line of Death.
Playstation 4
Playstation 4 Playstation 4
Playstation 4


Producent zaleca po przegrzaniu przerwę w zabawie na pewien czas. Po przestudzeniu można z powrotem włączyć konsolę. Takie czynności będą konieczne póki nie zostanie rozwiązany problem chodzenia. Część konsol niestety całkowicie uległo awarii na skutek przegrzania. Jednak Sony zapewnia, że dotyczy to mniej niż 0,04 procent urządzeń. Kolejnym problemem jest dostęp do Playstation Network. PS4 po włączeniu i podpięciu do sieci internetowej pobiera obowiązkową aktualizację startową. Ilość połączeń obciążyła i sparaliżowała serwery Sony. Ten problem ma zostać rozwiązany w najbliższych dniach. Pozostaje mieć nadzieję, że podczas premiery europejskiej Sony znajdzie rozwiązanie na najpoważniejsze bolączki konsoli.
Playstation 4
Playstation 4 Playstation 4
Playstation 4

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfona



Wpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Playstation 4 z pierwszymi problemami. Konsola ma tendencje do przegrzania

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

W dziale Gry

W dziale Sport

W dziale Extreme

W dziale Motoryzacja

  • Rumunia, to piękny kraj, o niepowtarzalnej atmosferze, do którego nie dotarła jeszczemasowa...

W dziale Kultura

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...


Do góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Playstation 4 z pierwszymi problemami. Konsola ma tendencje do przegrzania