High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Playstation Move oficjalnie zadebiutowało w Polsce

Komputery i konsole

rss

Playstation Move oficjalnie zadebiutowało w Polsce

2010.09.16//  J. Kruczek
Wszyscy posiadacze Playstation 3 mogą już nabyć nowy gadżet przygotowany przez Sony. Kontroler Playstation Move oficjalnie zadebiutował w naszym kraju i jest dostępny w kilku zestawach.
Nowy kontroler Sony jest odpowiedzią japońskiego producenta na przygotowany przez Microsoft system Kinect, który obsługuje konsolę Xbox 360. Sony postanowiło pójść drogą otwartą przez Nintendo i przygotowało urządzenie na wzór Wiimote'a, tylko znacznie bardziej dokładne i dopasowane do wymagań konsoli Playstation 3.
Playstation Move Playstation Move
Playstation Move Playstation Move
Playstation Move Playstation Move


Zobacz także: Microsoft Kinect - znamy dokładną datę europejskiej premiery »Playstation Move można nabyć w postaci zestawu Starter Pack, który oferuje Motion Controller oraz kamerę Playstation Eye, która jest potrzebna do działania systemu. Całość uzupełnia płyta z demami gier robiących użytek z zestawu. Starter Pack jest dostępny w naszym kraju za cenę 249,90 złotych. Kolejny pakiet jest przeznaczony dla posiadaczy kamery Playstation Eye. Zawiera on tylko kontroler i kosztuje 159,90 złotych.
Motion Controller współpracuje z kamerą oraz tradycyjnym Dual Shockiem 3, które razem tworzą zestaw Playstation Move. Sony oferuje też bardziej praktyczne urządzenie, Navigation Controller, które zastępuje tradycyjnego pada. Dodatkowy gadżet pozwoli na jeszcze większa swobodę gry i kosztuje 119 złotych.
Playstation Move Playstation Move
Playstation Move Playstation Move
Playstation Move Playstation Move

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Playstation Move oficjalnie zadebiutowało w Polsce

Newsletter

Newsletter

W dziale Sport

W dziale Gry

W dziale Kultura

W dziale Lifestyle

W dziale Extreme

  • Po zeszłorocznym sukcesie, ASICS wprowadza na rynek nowy, ulepszony NOVABLAST 2 z jeszcze lepszą...

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale MotoryzacjaDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Playstation Move oficjalnie zadebiutowało w Polsce