High-Tech & Gadżety   »   Foto   »   Polaroid ONE powraca w limitowanej edycji

Foto

rss

Polaroid ONE powraca w limitowanej edycji

2010.03.30//  J. Kruczek
Polaroid ONE zapoczątkował niegdyś erę fotografii błyskawicznej. Aparaty cyfrowe wyparły w końcu urządzenia drukujące od razu zdjęcia jednak po latach zainteresowanie błyskawicznymi zdjęciami powraca i to z nasilona siłą. Producenci ponownie sięgają po kultową technologię i prezentują nowe modele aparatów.
Polaroid ONE Polaroid ONE
Polaroid ONE Polaroid ONE
Polaroid ONE Polaroid ONE

Wzrastającą kolejny raz popularność fotografii błyskawicznej nie mogły pominąć firmy Polaroid i Impossible Project, które odświeżyły aparat ONE i przywróciły go na rynek w unowocześnionej limitowanej wersji. Polaroid ONE600 został odpowiednio odświeżony i ponownie trafił do klientów. Za wizualny aspekt projektu odpowiadał Paul Giambarba, amerykański grafik, ilustrator i pisarz, znany z długiej współpracy z firmą Polaroid.

Polaroid ONE Polaroid ONE
Aparat po za nową oprawą wizualną posiada ekran LCD, wbudowana lampę błyskową oraz klasyczny obiektyw wyostrzający od 90 centymetrów. W zestawie sygnowanym logiem artysty znajduje się Polaroid ONE600 i pudełko z filmem błyskawicznym. Zestaw został wyceniony na 149 euro, a wszyscy fani klasycznego Polaroida powinni się pospieszyć, ponieważ zostało jeszcze kilka sztuk dostępnych za pośrednictwem strony Impossible Project.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Polaroid ONE powraca w limitowanej edycji

Newsletter

Newsletter

W dziale Sport

W dziale Kultura

W dziale Lifestyle

W dziale Motoryzacja

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Gry

W dziale ExtremeDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Foto   »   Polaroid ONE powraca w limitowanej edycji