High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Polk Assist - polska premiera głośnika z Asystentem Google

Audio-Video

rss

Polk Assist - polska premiera głośnika z Asystentem Google

2019.01.21//  J. Kruczek
Asystent Google nauczył się języka polskiego, a to oznacza, że na nasz rynek trafi wkrótce wiele różnych urządzeń wykorzystujących tę technologię. Jednym z pierwszych jest Polk Assist.
Polk Assist to niewielki głośnik mający zapewniać wysoką jakość dźwięku oraz współpracę ze wspomnianym asystentem Google. Ta funkcja pozwala na głosowe sterowanie urządzeniem oraz podłączonymi do niego sprzętami. Możemy asystentowi zadawać różne pytania, czy zapisywać swoje plany na dany dzień. Zastosowanie platformy Android Things oznacza, że gadżet uczy się naszych rozmów i z czasem sterowanie głosowe ma się stawać coraz łatwiejsze.
Polk Assist
Polk Assist Polk Assist
Polk Assist

Polk Assist zawiera w sobie 3,5-calowy przetwornik niskotonowy oraz 1-calowy przetwornik wysokotonowy. Zestaw cechuje się mocą 40 W. Oczywiście głośnik obsługuje łączność bezprzewodową WiFi i Bluetooth. W obudowie zawarto też klasyczne przyciski do obsługi odtwarzania czy głośności. Cała konstrukcja została zamknięta w obudowie o wymiarach 190,5x119,4x119,4 mm i wadze 1,36 kg.
Zobacz także: LG SL10YG, SL9YG i SL8YG - zapowiedź nowych inteligentnych soundbarów »Nowy głośnik trafił na polski rynek w kolorze czarnym oraz szarym. Polk Assist w obu odsłonach został wyceniony na 899 złotych.
Polk Assist
Polk Assist
Polk Assist
Polk Assist

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Polk Assist - polska premiera głośnika z Asystentem Google

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

W dziale Sport

W dziale Gry

W dziale Lifestyle

  • Święta to czas prezentów. Jeśli mamy w domu fana sportu, nie tylko piłki, to warto pomyśleć o...

W dziale Extreme

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Polk Assist - polska premiera głośnika z Asystentem Google