High-Tech & Gadżety   »   Foto   »   Praktica Luxmedia 12-Z4TS - nowy kompakt dla amatorów z dotykowym LCD

Foto

rss

Praktica Luxmedia 12-Z4TS - nowy kompakt dla amatorów z dotykowym LCD

2010.10.01//  J. Kruczek
Praktica Luxmedia 12-Z4TS to nowy kompakt, który poszerzył gamę aparatów przeznaczonych dla mniej wymagających fotografów. Nowy model został oparty o konstrukcję Luxmedia 12-Z4 i zasadniczo niewiele się różni od wspomnianego modelu. Głowna różnica polega na innym systemie sterowania.
Zobacz także: Pentax Optio RS1000 - kompakt dla indywidualistów »Aparat Praktica Luxmedia 12-Z4TS został wyposażony w dotykowy wyświetlacz LCD za pomocą, którego użytkownik ma dostęp do wszystkich funkcji. Sercem kompaktu jest matryca CCD oferująca rozdzielczość 12 megapikseli. Użytkownik może manipulować czułością aparatu do progu ISO 3200. Optyka kompaktu pozwala na uzyskanie 4-krotnego zoomu optycznego.
Praktica Luxmedia 12-Z4TS Praktica Luxmedia 12-Z4TS
Praktica Luxmedia 12-Z4TS Praktica Luxmedia 12-Z4TS
Praktica Luxmedia 12-Z4TS Praktica Luxmedia 12-Z4TS


Zobacz także: Nikon Coolpix P7000 - flagowy kompakt z Japonii »Producent wbudował w aparat 32MB pamięci wewnętrznej oraz lampę błyskową. Zdjęcia mogą być zapisane na kartach pamięci SD/SDHC. Dotykowy wyświetlacz posiada przekątną 3 cali, co w zupełności wystarczy do sprawnego poruszania się po menu. Nie mogło zabraknąć możliwości zapisu filmów w standardzie HD 720p z prędkością 30 klatek na sekundę. Nowy kompakt będzie też posiadał wszystkie najbardziej popularne tryby i funkcje programowe pozwalające mniej zaawansowanym użytkownikom na wykonanie dobrych zdjęć. Aparat już niedługo powinien trafić na sklepowe półki.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Praktica Luxmedia 12-Z4TS - nowy kompakt dla amatorów z dotykowym LCD

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

W dziale Kultura

W dziale Gry

W dziale Extreme

W dziale Lifestyle

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale SportDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Foto   »   Praktica Luxmedia 12-Z4TS - nowy kompakt dla amatorów z dotykowym LCD