High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Razer Junglecat - kontroler dla smartfonów wzorowany na Nintendo Switch

Gadżety

rss

Razer Junglecat - kontroler dla smartfonów wzorowany na Nintendo Switch

2019.11.04//  J. Kruczek
Rynek gier mobilnych prężnie się rozwija, dlatego w sklepach pojawia się coraz więcej smartfonów dla graczy oraz akcesoriów dla tych telefonów. Razer Junglecat to kolejna propozycja dla osób używających smartfona do gier.
Zobacz także: Mad Catz Micro C.T.R.L. R - gamepad dla smartfonów i komputerów PC »Razer Junglecat jest kontrolerem, który zmienia telefon w coś na wzór konsoli Nintendo Switch. Mamy więc dwie końcówki dopinana z góry i dołu telefonu. Użytkownik otrzymuje więc dwie gałki analogowe oraz po dwa bumpery z każdej strony Nie zabrakło także krzyżaka oraz przycisków funkcyjnych. Gadżet daje układ znany z gamingowych padów.
Razer Junglecat
Razer Junglecat Razer Junglecat
Razer Junglecat

Podobnie, jak kontrolery ze Switcha, tak i Razer Junglecat może być używany bez telefonu. Wtedy po połączeniu obu części otrzymujemy pada bezprzewodowego. W takiej formie kontroler może się łączyć z urządzeniami mobilnymi oraz pecetami. Kontroler łączy się z urządzeniami za pośrednictwem modułu Bluetooth. Zastosowana bateria wystarcza na około 100 godzin zabawy.
Zobacz także: Xbox Adaptive Controller - Microsoft stworzył kontroler dla niepełnosprawnych graczy »Trzeba zaznaczyć, że Razer Junglecat jest kompatybilny tylko ze smartfonami Razer Phone 2, Huawei P30 Pro oraz Samsung Galaxy S10+. Gadżet zadebiutował za cenę 120 euro, co jest dość sporą kwotą. Z drugiej strony posiadacze gamingowych smartfonów najwyraźniej są w stanie wydać sporo na kieszonkowe stacje do grania.
Razer Junglecat
Razer Junglecat
Razer Junglecat
Razer Junglecat

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Razer Junglecat - kontroler dla smartfonów wzorowany na Nintendo Switch

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

  • Rumunia, to piękny kraj, o niepowtarzalnej atmosferze, do którego nie dotarła jeszczemasowa...

W dziale Kultura

W dziale Gry

W dziale Lifestyle

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale Sport

W dziale ExtremeDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Razer Junglecat - kontroler dla smartfonów wzorowany na Nintendo Switch