High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Razer Lancehead - profesjonalna bezprzewodowa mysz gamingowa

Komputery i konsole

rss

Razer Lancehead - profesjonalna bezprzewodowa mysz gamingowa

2017.04.30//  J. Kruczek
Razer Lancehead jest gryzoniem nowej generacji. Mysz pracuje bezprzewodowo, a mimo to jest określana mianem akcesorium turniejowego dla profesjonalistów.

Producent wykorzystał technologię Adaptive Frequency Technology, która ma dbać o praktycznie bezlagowe połączenie. Tym samym mysz nie będzie ograniczała e-sportowców. Razer Lancehead korzysta z sensora 5G o maksymalnej rozdzielczości 16 000 dpi. Pozwala on na szybkość śledzenia 210 cali na sekundę oraz cechuje się przyspieszeniem 50 G.
Razer Lancehead
Razer Lancehead Razer Lancehead
Razer Lancehead

Oprogramowanie pozwala na personalizację pracy sensora. Ustawienia będzie można zapisywać w pamięci urządzenia oraz synchronizować je w chmurze. Razer Lancehead korzysta z przełączników Omron o żywotności nawet 50 mln kliknięć.
Zobacz także: Cougar Revenger - gamingowa mysz z podwójnym podświetleniem »Przy włączonym podświetleniu mysz będzie pracować przez 24 godziny na jednym ładowaniu. Równocześnie producent pokazał mysz Razer Lancehead Tournament Edition. Ta jest niemal bliźniaczą konstrukcją, ale łączy się z komputerem przewodowo. Debiut  myszy nastąpi na przełomie maja i czerwca. Ceny wyniosą odpowiednio 149,99 euro oraz 89,99 euro.
Razer Lancehead
Razer Lancehead
Razer Lancehead

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Razer Lancehead - profesjonalna bezprzewodowa mysz gamingowa

Newsletter

Newsletter

W dziale Gry

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Motoryzacja

W dziale Sport

W dziale Lifestyle

W dziale KulturaDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Razer Lancehead - profesjonalna bezprzewodowa mysz gamingowa