High-Tech & Gadżety   »   Foto   »   Removu M1 - Pierwszy wodoodporny, bezprzewodowy mikrofon dla GoPro.

Foto

rss

Removu M1 - Pierwszy wodoodporny, bezprzewodowy mikrofon dla GoPro.

2015.10.23//  M. Kisiel
Kamery GoPro od zawsze charakteryzowały się najwyższej jakości obrazem wśród kamer sportowych, a już niedługo do niego będzie można dodać krystalicznie czysty dźwięk z Removu A1 + M1.

Removu M1 to pierwszy, wodoodporny i bezprzewodowy mikrofon dla GoPro. Użyta w mikrofonie technologia Bluetooth 4.0 umożliwia przesyłanie dźwięku do odbiornika Removu A1, bez zniekształceń i opóźnień, nawet na odległość 40 metrów. Odbiornik A1 montowany jest na plecach kamery GoPro. Dzięki swej zwartej konstrukcji umożliwia zamknięcie go w oryginalnej obudowie wodoszczelnej GoPro (używając powiększonej klapki Backdoor).
Removu A1 + M1
Removu A1 + M1 Removu A1 + M1
Removu A1 + M1

Do mikrofonu dołączona jest dedykowana obudowa wodoszczelna ze specjalnymi, czułymi membranami. Przepuszczają dźwięk, chroniąc jednocześnie mikrofon przed wodą.

M1 może być używany wszędzie dzięki dołączonym mocowaniom. Obrotowy klips umożliwia łatwy montaż np. na ubraniu, podczas, gdy adapter systemu GoPro pozwala na zamocowanie mikrofonu na dowolnych akcesoriach montażowych z szerokiej gamy mocowań GoPro. W zestawie znajduje się również osłona przeciwwietrzna wykonana z gąbki.
Removu A1 + M1
Removu A1 + M1 Removu A1 + M1
Removu A1 + M1

Dodatkowo odbiornik audio Removu A1 może współpracować z innymi mikrofonami i urządzeniami bluetooth, m.in. ze smartfonami. Removu A1 jest kompatybilny z kamerami GoPro HERO3, HERO3+, HERO4. Zestaw pojawi się w sprzedaży w Polsce w listopadzie. Przewidywana cena detaliczna: 379zł brutto.

Removu A1 + M1
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Removu M1 - Pierwszy wodoodporny, bezprzewodowy mikrofon dla GoPro.

Newsletter

Newsletter

W dziale Gry

W dziale Extreme

W dziale Motoryzacja

  • Rumunia, to piękny kraj, o niepowtarzalnej atmosferze, do którego nie dotarła jeszczemasowa...

W dziale Lifestyle

W dziale Sport

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale KulturaDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Foto   »   Removu M1 - Pierwszy wodoodporny, bezprzewodowy mikrofon dla GoPro.