High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   GoPro Karma - debiut drona stworzonego do filmowania

Gadżety

rss

GoPro Karma - debiut drona stworzonego do filmowania

2016.09.20//  J. Kruczek
GoPro Karma jest pierwszym dronem marki tworzącej niemal doskonałe kamery sportowe. O urządzeniu można było usłyszeć już wiele miesięcy temu, ale dopiero teraz zaprezentowano jego ostateczną wersję.

Dron posiada konstrukcję pozwalającą go zabrać praktycznie wszędzie dzięki składanym ramionom. Co więcej został wyposażony w zaawansowaną stabilizację mającą gwarantować idealne nagrania. O ich jakość zaś dbają kamery GoPro, więc pod tym względem nie ma żadnych obaw.
GoPro Karma
GoPro Karma GoPro Karma
GoPro Karma

GoPro Karma ma być bardzo prosty w prowadzeniu. Zadbano zarówno o możliwość bezpośredniej kontroli dronem, jak i o szereg trybów autonomicznych, w których dron samodzielnie podąży zaprogramowanymi ścieżkami. Co ciekawe wysięgnik z kamerą i wbudowaną stabilizacją możemy wyjąć z drona i zamontować na przykład na kasku czy ramie roweru.
Zobacz także: DJI Zenmuse Z3 - kamera z zoomem dla dronów DJI »Nowy dron cechuje się dystansem 1 km i osiąga wysokość 4,5 km. Jego prędkość może wynieść 15 m/s. Akumulator o pojemności 5100 mAh pozwala na około 20 minut lotu. Ładowanie drona trwa 1 godzinę, zaś kontrolera 2,5 godziny. Cała konstrukcja posiada wymiary 303x411x117 mm.
GoPro Karma
GoPro Karma
GoPro Karma

GoPro Karma został wyceniony przez producenta na 799 dolarów. Jeżeli chcemy kupić zestaw z kamerą Hero 5 Session to cena wyniesie 999 dolarów. Zaś z kamerą Hero 5 wzrośnie do 1099 dolarów. Użytkownicy mogą wyposażyć gadżet także w kamery Hero 4 Black bądź Silver.

GoPro Karma
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
GoPro Karma - debiut drona stworzonego do filmowania

Newsletter

Newsletter

W dziale Extreme

W dziale Sport

W dziale Gry

W dziale Kultura

W dziale Motoryzacja

  • Rumunia, to piękny kraj, o niepowtarzalnej atmosferze, do którego nie dotarła jeszczemasowa...

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale LifestyleDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   GoPro Karma - debiut drona stworzonego do filmowania