High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   Samsung Galaxy S bez Androida 2.3 Gingerbread? Koncern wstrzymuje się od aktualizacji

Telefony

rss

Samsung Galaxy S bez Androida 2.3 Gingerbread? Koncern wstrzymuje się od aktualizacji

2010.12.14//  J. Kruczek
Samsung Galaxy S jest flagowym modelem koreańskiego producenta, a wraz z prezentacją bliźniaczego Google Nexus S pojawiły się nadzieje na aktualizację systemu Android w smartfonie Samsunga. Jak się jednak okazuje update do wersji 2.3 Gingerbread nie jest taki oczywisty.
Google Nexus S zostanie wydany na rynek właśnie z najnowszą wersją systemu Android. Jak wiadomo oba modele smartfonów są niemal identyczne i od razu pojawiły się spekulacje na temat aktualizacji systemu. Okazuje się, że Samsung nie jest przekonany, co do zmian systemowych w swoim flagowym modelu, który aktualnie korzysta z wersji systemu 2.1 Eclair.
Samsung Galaxy S Samsung Galaxy S
Samsung Galaxy S Samsung Galaxy S
Samsung Galaxy S Samsung Galaxy S


Zobacz także: Acer szykuje nowego smartfona. Mocne podzespoły w metalowej obudowie »Rzecznik prasowy Samsunga poinformował, że koncern nie podjął jeszcze decyzji o zmianie systemu w Galaxy S. Powodem wstrzymywania się od aktualizacji są wysokie wymagania systemu, które wymagają dużego nakładu prac nad integracją. Samsung stwierdził też, że nowa wersja systemu wywarłaby duży wpływ na produkty koncernu i analitycy badają, czy byłby to korzystny wpływ. Oświadczenie to jest dość dziwne, ponieważ Galaxy S i Nexus S są praktycznie identyczne i smartfon Samsunga nie powinien mieć problemów z Androidem 2.3. Pozostaje czekać na ostateczną decyzję Koreańczyków w sprawie aktualizacji.
Google Nexus S Google Nexus S
Google Nexus S Google Nexus S
Google Nexus S Google Nexus S

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Samsung Galaxy S bez Androida 2.3 Gingerbread? Koncern wstrzymuje się od aktualizacji

Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Gry

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Extreme

W dziale Sport

W dziale Lifestyle

W dziale MotoryzacjaDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   Samsung Galaxy S bez Androida 2.3 Gingerbread? Koncern wstrzymuje się od aktualizacji