High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Samsung H6200 - smukłe i nowoczesne telewizory trafiają do Polski

Audio-Video

rss

Samsung H6200 - smukłe i nowoczesne telewizory trafiają do Polski

2014.03.25//  J. Kruczek
Samsung wprowadza na polski rynek telewizor LED 3D H6200. Nowy model jest pierwszym przedstawicielem najnowszej linii Smart TV od koreańskiego producenta jaki pojawił się nad Wisłą. Zainteresowani klienci będą mogli wybrać aż pięć rozmiarów ekranów.
Zobacz także: Sharp wprowadza do Polski telewizory AQUOS Quattron Pro serii UQ10 »Nowy model jest dostępny z ekranami o przekątnej 32, 40, 48, 50, 55 i 60 cali. Ceny wystartują od 2599 do 68499 złotych. Co oferują telewizory Samsung H6200? Przede wszystkim każdy z nich obsługuje rozdzielczość Full HD 1080p przy częstotliwości odświeżania 200 Hz. Producent zadbał o opcję konwersji obrazu z 2D do 3D, dzięki czemu można wszystkie programy obejrzeć w trójwymiarze.
Samsung H6200
Samsung H6200 Samsung H6200
Samsung H6200

Każdy Samsung H6200 posiada wbudowany tuner DVB-T/C co pozwala bez dodatkowego sprzętu odbierać naziemną cyfrową telewizję. Technologia BD Wise pozwala na automatycznie skonfigurowanie wszystkich podłączonych źródeł obrazu do wyświetlania optymalnej jakości. Oczywiście źródła te muszą być sprzętem Samsunga.
Zobacz także: Najciekawsze telewizory na rynku »Nie mogło zabraknąć karty sieciowej WiFi, co pozwala na współpracę bezprzewodową z urządzeniami w sieci domowej oraz na czerpanie materiałów bezpośrednio z internetu. Użytkownik będzie mógł między innymi na smartfonie czy tablecie wyświetlać obraz z telewizora. Samsung H6200 we wszystkich rozmiarach powinien niedługo być dostępny we wszystkich sieciach sprzedaży.

Samsung H6200
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Samsung H6200 - smukłe i nowoczesne telewizory trafiają do Polski

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

  • Rumunia, to piękny kraj, o niepowtarzalnej atmosferze, do którego nie dotarła jeszczemasowa...

W dziale Sport

W dziale Kultura

W dziale Lifestyle

W dziale Extreme

W dziale Gry

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...


Do góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Samsung H6200 - smukłe i nowoczesne telewizory trafiają do Polski