High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Samsung i Opera Wiedeńska pokażą pierwszy w historii przekaz internetowy w jakości UHD

Audio-Video

rss

Samsung i Opera Wiedeńska pokażą pierwszy w historii przekaz internetowy w jakości UHD

2014.05.07//  J. Kruczek
Strumieniowanie materiałów za pośrednictwem sieci internetowej stało się już bardzo popularnym rozwiązaniem. Użytkownicy nowoczesnych telewizorów mają dostęp w każdej chwili do ulubionych materiałów oraz mogą się cieszyć relacjami i premierami telewizyjnymi w fantastycznej jakości.
Zobacz także: Sharp wprowadza do Polski telewizory AQUOS 3D LED LE760 »Dziś Samsung i Opera Wiedeńska napiszą kolejny rozdział historii współczesnej telewizji. Po raz pierwszy w historii zostanie nadana transmisja w jakości Ultra High Definition. Choć telewizory obsługujące taka jakość są ciągle bardzo drogie to Samsung stworzy podwaliny pod ich rozwój i zwiększenie popularności.
Samsung i Opera Wiedeńska
Samsung i Opera Wiedeńska Samsung i Opera Wiedeńska
Samsung i Opera Wiedeńska

Dokładnie o godzinie 19 rozpocznie się transmisja na żywo z Opery Wiedeńskiej. Widzowie będą mogli zobaczyć sztukę Nabucco autorstwa kompozytora Giuseppe Verdiego. To dzięki tej operze Verdi zyskał światową sławę i zapisał się w historii sztuki.
Zobacz także: Philips zapowiada telewizory Ultra HD z Androidem »Transmisja będzie dostępna za darmo dla wszystkich posiadaczy telewizorów Samsung UHD. Dla tego wydarzenia i promowania sztuki powstała specjalna aplikacja dająca dostęp do zapisów innych oper i informacji o niej. Co do samej dzisiejszej transmisji widzowie będą mogli wybrać między widokiem klasycznym całej sceny bądź też ujęciami ze zbliżeniami na poszczególnych artystów. Jeżeli więc macie telewizor Samsung UHD to dziś możecie wziąć udział w wydarzeniu piszącym historię.
Samsung i Opera Wiedeńska
Samsung i Opera Wiedeńska Samsung i Opera Wiedeńska
Samsung i Opera Wiedeńska

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Samsung i Opera Wiedeńska pokażą pierwszy w historii przekaz internetowy w jakości UHD

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale Extreme

W dziale Motoryzacja

  • Rumunia, to piękny kraj, o niepowtarzalnej atmosferze, do którego nie dotarła jeszczemasowa...

W dziale Sport

W dziale Gry

W dziale KulturaDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Samsung i Opera Wiedeńska pokażą pierwszy w historii przekaz internetowy w jakości UHD