High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   Sansa Clip Zip - prosty odtwarzacz MP3 do wygodnego słuchania muzyki

Telefony

rss

Sansa Clip Zip - prosty odtwarzacz MP3 do wygodnego słuchania muzyki

2011.11.16//  J. Kruczek
Odtwarzacze MP3 i MP4 coraz częściej naśladują rozbudowane smartfony. Producenci wypychają pozornie proste urządzenia całą masą funkcji, które najczęściej nie są w ogóle używane. W ten sposób zwykłe słuchanie muzyki wymaga przebrnięcia przez technologiczne zawiłości.
Zobacz także: Cowon C2 - nowy mobilny odtwarzacz multimedialny z obsługą internetu »Firma Sansa zaprezentowała prosty i przyjemny w obsłudze odtwarzacz Clip Zip. Urządzenie jest klasycznym odtwarzaczem MP3 wyposażonym w 1,1-calowy wyświetlacz. Na ekranie możemy swobodnie przeglądać okładki albumów i poruszać się po menu. Kolejnym dużym plusem obok gabarytu jest solidny klips pozwalający na wygodne przypięcie urządzenia do ubrania w miejscu gdzie będzie to najwygodniejsze. Pozornie to błahostka, ale w efekcie daje przewagę nad smartfonami wykorzystywanymi do słuchania muzyki.
Sansa Clip Zip Sansa Clip Zip
Sansa Clip Zip Sansa Clip Zip
Sansa Clip Zip Sansa Clip Zip


Zobacz także: Sweex Optimuo MP4 - prosty i funkcjonalny odtwarzacz MP4 »Sansa Clip Zip pozwala na odsłuchiwanie większości plików muzycznych. Nie mogło zabraknąć funkcji radia FM z możliwością nagrywania audycji. Wbudowany mikrofon daje też możliwość pracy w roli dyktafonu. Pamięć wewnętrzna wynosi 4 bądź 8GB. Dodatkowo można ją powiększyć o kolejne 32GB za pomocą kart microSD. Użytkownicy skorzystają z gamy siedmiu kolorów, a ceny urządzenia wynoszą 269 i 349 złotych w zależności od wersji pamięci.
Sansa Clip Zip Sansa Clip Zip
Sansa Clip Zip Sansa Clip Zip
Sansa Clip Zip Sansa Clip Zip

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Sansa Clip Zip - prosty odtwarzacz MP3 do wygodnego słuchania muzyki

Newsletter

Newsletter

W dziale Gry

W dziale Sport

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Lifestyle

W dziale Motoryzacja

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale ExtremeDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   Sansa Clip Zip - prosty odtwarzacz MP3 do wygodnego słuchania muzyki