High-Tech & Gadżety   »   Foto   »   Sea and Sea MDX-810 - zaawansowana obudowa do nurkowania dla Nikona D810

Foto

rss

Sea and Sea MDX-810 - zaawansowana obudowa do nurkowania dla Nikona D810

2015.02.20//  J. Kruczek
Posiadacze Nikona D810 kochający nurkować otrzymają nową broń do strzelania fantastycznych podwodnych fotek. Sea and Sea MDX-810 to nowa rozbudowana obudowa pozwalająca na nurkowanie z topową lustrzanką Nikona.
Zobacz także: Nauticam prezentuje nowe obudowy do podwodnej fotografii »Sea and Sea MDX-810 pozwala robić zdjęcia na głębokości do 100 metrów, więc spokojnie będzie można się bawić na niejednej rafie koralowej. Konstrukcję wykonano z czarnego, galwanizowanego aluminium odpornego na korozję. To sprawia, że gadżet będzie się cechował sporą trwałością i wytrzymałością.
Sea and Sea MDX-810
Sea and Sea MDX-810 Sea and Sea MDX-810
Sea and Sea MDX-810


Zobacz także: Skyglide G3Pro - polski stabilizator podbija światowy rynek! »Producent podkreśla poprawiona ergonomię względem poprzednich konstrukcji. Sea and Sea MDX-810 została wyposażona w dodatkowe kontrolki dla obiektywu. Dzięki temu można przypiąć szkło o dużej średnicy i mieć dostęp do pierścienia zoomu czy ostrości. Specjalny sensor powiadomi użytkownika o ewentualnym przecieku. W obudowie pojawił się port na lampy błyskowe oraz wyjście HDMI. Niestety Sea and Sea MDX-810 ma poważną wadę. Jest nią cena wynosząca aż 3,5 tysiąca dolarów.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Sea and Sea MDX-810 - zaawansowana obudowa do nurkowania dla Nikona D810

Newsletter

Newsletter

W dziale Sport

W dziale Gry

W dziale Lifestyle

W dziale Extreme

W dziale Kultura

W dziale Motoryzacja

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Foto   »   Sea and Sea MDX-810 - zaawansowana obudowa do nurkowania dla Nikona D810