High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Sharp BIG AQUOS - potężne telewizory do budowy kina domowego

Audio-Video

rss

Sharp BIG AQUOS - potężne telewizory do budowy kina domowego

2012.05.25//  J. Kruczek
Sharp BIG AQUOS to nowa seria wielkich telewizorów, które spiszą się idealnie podczas nadchodzącego EURO. Odbiorniki oferują duże matryce o przekątnych od 60 do 80 cali. Wszystko opatrzone nowoczesną technologią zapewniającą rewelacyjną jakość obrazu.
Zobacz także: Samsung ES9500 - produkcyjna wersja 55-calowego telewizora Super OLED »Nowe telewizory posiadają matryce LCD z podświetleniem LED. Oczywiście wszystkie oferują jakość obrazu Full HD. Technologia Quattron wykorzystująca między innymi dodatkowe żółte subpiksele pozwala na uzyskanie jeszcze lepszej jakości niż w tradycyjnych matrycach. Barwy są bardziej naturalne, a obraz jaśniejszy. Oczywiście producent oddał do dyspozycji szereg nastaw pozwalających na odpowiednie wyregulowanie opcji wyświetlania. Na pokładzie nie zabrakło też wszystkich najważniejszych portów i funkcji pozwalających zmienić telewizor w domowe centrum rozrywki.
Sharp BIG AQUOS Sharp BIG AQUOS
Sharp BIG AQUOS Sharp BIG AQUOS
Sharp BIG AQUOS Sharp BIG AQUOS


Zobacz także: Panasonic zaprezentował 145-calowy telewizor plazmowy z rozdzielczością 8K »Sharp przekonuje, że nowa linia mimo wielkich rozmiarów może być wykorzystywana także w małych pomieszczeniach. Co więcej telewizory z serii Sharp BIG AQUOS nie zostały wycenione zbyt wysoko. Co prawda ceny robią wrażenie, ale porównując je z konkurencją to nie jest tak źle. Klienci mogą wybierać modele o matrycach 60, 70 i 80 cali. Na rynek trafiło aż siedem modeli różniących się od siebie szczegółami wyposażenia. Ich ceny zaczynają się od 5999 złotych i kończą na 27999 złotych. Seria Sharp BIG AQUOS zapewni w domu niemal kinowe doznania, a fani sportu będą mogli się poczuć niczym na stadionie.
Sharp BIG AQUOS Sharp BIG AQUOS
Sharp BIG AQUOS Sharp BIG AQUOS
Sharp BIG AQUOS Sharp BIG AQUOS

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Sharp BIG AQUOS - potężne telewizory do budowy kina domowego

Newsletter

Newsletter

W dziale Sport

W dziale Motoryzacja

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Lifestyle

W dziale Gry

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...


Do góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Sharp BIG AQUOS - potężne telewizory do budowy kina domowego