High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Sharp GX-M10 - nowoczesny boombox ze stacją na iPoda i wejściem dla gitary

Audio-Video

rss

Sharp GX-M10 - nowoczesny boombox ze stacją na iPoda i wejściem dla gitary

2012.10.04//  J. Kruczek
Sharp zaprezentował urządzenie mające połączyć nowoczesną technologię i stylistykę z duchem lat 80-tych. Boombox GX-M10 to mobilny zestaw audio przypominający funkcjonalnością klasyczne gadżety z minionego wieku.
Zobacz także: Altec Lansing inMotion iMT630 - mobilna stacja dokująca dla urządzeń Apple »Boombox GX-M10 charakteryzuje się mocą 100 W i posiada stację dokującą dla urządzeń Apple oraz wejście dla gitary. Nie zabrakło też możliwości wpięcia mikrofonu i dodatkowych urządzeń podpinanych przez USB. Wszystko tak skrojone, aby zapewnić użytkownikom mobilne centrum rozrywki. Producent zapewnia współpracę ze wszystkimi telefonami i odtwarzaczami podłączanymi przez port USB. Warto też nadmienić, że stacja dokująca nie współpracuje z najnowszym iPhonem.
Sharp GX-M10 Sharp GX-M10
Sharp GX-M10 Sharp GX-M10
Sharp GX-M10 Sharp GX-M10


Zobacz także: Optoma Neo-iPhone - stacja dokująca do iPodów z projektorem »Producent zadbał oczywiście o czytnik płyt CD oraz radio FM. Z pewnością popularnością będzie się cieszyć wejście na gitarę i mikrofon. To pozwoli wykonać prawdziwe show. Boombox GX-M10 może być zasilany bateriami bądź bezpośrednio z sieci elektrycznej. Opcjonalnie można skorzystać z 12-woltowego zasilacza. Urządzenie zadebiutuje na rynku jeszcze w tym miesiącu za cenę 1099 złotych.
Sharp GX-M10 Sharp GX-M10
Sharp GX-M10 Sharp GX-M10
Sharp GX-M10 Sharp GX-M10

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Sharp GX-M10 - nowoczesny boombox ze stacją na iPoda i wejściem dla gitary

Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Lifestyle

W dziale Sport

W dziale Extreme

W dziale Gry

W dziale MotoryzacjaDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Sharp GX-M10 - nowoczesny boombox ze stacją na iPoda i wejściem dla gitary