High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Skinny Frame - ultracienkie plazmy HDTV od LG

Audio-Video

rss

Skinny Frame - ultracienkie plazmy HDTV od LG

2010.02.18//  J. Kruczek
Koncern LG postanowił wprowadzić na rynek zupełnie nową linię telewizorów plazmowych. Nowe ekrany będą dostępne w dwóch rozmiarach o przekątnych 50 i 60 cali. Charakterystycznym elementem telewizorów ma być bardzo cienka ramka o szerokości zaledwie 25 milimetrów.
Zobacz także: Plazma Panasonic 85 cali - NeoPDP w natarciu »Skinny Frame oferują użytkownikom rozdzielczość Full HD 1080p przy zwiększonym odświeżaniu 600Hz. Firma LG przede wszystkim dostrzega fakt, że nowoczesne telewizory nie tylko muszą oferować wiele możliwości, ale przede wszystkim musza wyglądać elegancko i stylowo tak, aby jak najlepiej wpisywać się w wystrój nowoczesnych mieszkań. Dlatego projektanci firmy zdecydowali sie na wykonanie bardzo cienkiej ramki, która nadaje bardzo nowoczesnego wyglądu nowym telewizorom.
LG Skinny Frame LG Skinny Frame
LG Skinny Frame LG Skinny Frame
LG Skinny Frame LG Skinny Frame


Zobacz także: Samsung 850 PAVV - Tomcio Paluch wśród plazm »Telewizory z serii Skinny Frame zostaną wyposażone w trzy porty HDMI oraz port USB. LG nie podało jeszcze, kiedy dokładnie nowe telewizory trafią do sprzedaży, ale zdradzono już oficjalne ceny. Skinny Frame wyceniono na 1100 dolarów za ekran o przekątnej 50 cali i 3300 dolarów za ekran o dziesięć cali większy. Atrakcyjny wygląd i Full HD na pokładzie zapewne przysporzą zwolenników nowej linii telewizorów, jak się będą faktycznie sprzedawały przekonamy się zapewne niedługo.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Skinny Frame - ultracienkie plazmy HDTV od LG

Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale Motoryzacja

  • Rumunia, to piękny kraj, o niepowtarzalnej atmosferze, do którego nie dotarła jeszczemasowa...

W dziale Sport

W dziale Gry

W dziale LifestyleDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Skinny Frame - ultracienkie plazmy HDTV od LG