High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   Sony S1 i S2 - nowe tablety wkraczają do gry

Telefony

rss

Sony S1 i S2 - nowe tablety wkraczają do gry

2011.04.26//  J. Kruczek
Tablety internetowe zainteresowały także Sony, o czym mówiono już od dawna. Plotki o tabletach japońskiego giganta, co jakiś czas pojawiały się w sieci, a teraz przyszła pora na ujawnienie nowych urządzeń. Sony oficjalnie zaprezentowało swoje tablety o nazwie S1 i S2.
Firma zaprezentowała dwa urządzenia, które obsługują system operacyjny Google Android 3.0 Honeycomb. Nowe tablety są napędzane przez platformę Nvidia Tegra 2 z dwurdzeniowymi procesorami o taktowaniu 1GHz. Model S1 został wyposażony w ekran LCD o przekątnej 9,4 cala. Sony S2 posiada zaś dwa 5,5-calowe ekrany o rozdzielczości 1024x480 pikseli każdy.
Sony S1 i S2 Sony S1 i S2
Sony S1 i S2 Sony S1 i S2
Sony S1 i S2 Sony S1 i S2


Zobacz także: Amazon Kindle otrzyma dostęp do amerykańskich bibliotek! Producent szykuje nowy tablet »Nowe urządzenia zostały wyposażone w moduły 3G/4G oraz WiFI i Bluetooth. Na wyposażeniu znajdziemy jeszcze kamerę konferencyjną, aparat i co ciekawe, certyfikat Playstation. Wygląda, więc na to, że tablety pozwolą na korzystanie z gier z przenośnych konsol Sony. Oba tablety wykorzystają przeglądarki z pełna obsługą flasha, a sam system operacyjny otrzymał autorską nakładkę Sony. Debiut urządzeń nastąpi jesienią bieżącego roku. Sony S1 będzie kosztować około 599 dolarów, zaś dwuekranowy S2 został wyceniony na 100 dolarów więcej.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Sony S1 i S2 - nowe tablety wkraczają do gry

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

W dziale Sport

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Gry

W dziale Motoryzacja

W dziale Extreme

W dziale KulturaDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   Sony S1 i S2 - nowe tablety wkraczają do gry