High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Sony VAIO L - mocny all-in-one z dotykową matrycą zadebiutuje w marcu

Komputery i konsole

rss

Sony VAIO L - mocny all-in-one z dotykową matrycą zadebiutuje w marcu

2011.02.24//  J. Kruczek
Sony VAIO L to najnowsze maszyny z segmentu komputerów all-in-one. Nowe komputery nie wyróżniają się zbytnio wyglądem, ale w zamian za to posiadają kilka bardzo pozytywnych cech. Przede wszystkim oferują mocną specyfikację i matrycę dotykową.
Zobacz także: MSI Wind Top AP2000 - nowy All-in-One dla mało wymagających »Producent zapewnia, że Sony VAIO L będzie stanowił idealne centrum rozrywki, dzięki najnowszym rozwiązaniom technologicznym. Nowe modele z serii będą posiadały 24-calową matrycę dotykową LED wyświetlającą obraz w rozdzielczości Full HD. Sercem komputerów zostały procesory Intel Core drugiej generacji. Pierwszy zaprezentowany model będzie oferował procesor Intel Core i7-2630QM o taktowaniu 2,9GHz.
Sony VAIO L Sony VAIO L
Sony VAIO L Sony VAIO L
Sony VAIO L Sony VAIO L


Zobacz także: Asus Stealth - koncepcyjny komputer zmieniający się w tablet internetowy »Sony VAIO L będzie obsługiwało pamięć RAM DDR3 o wartości do 8GB. Producent zadbał o dysk twardy o pojemności 1TB, a całość uzupełnia mocna karta graficzna Nvidia GeForce GT540M. Taka specyfikacja powinna sobie poradzić z większością zadań zleconych przez użytkownika. Na długiej liście wyposażenia znajdziemy między innymi moduły łączności bezprzewodowej WiFi i Bluetooth 3.0 oraz porty USB 3.0 i HDMI. W obudowie zmieszczono napęd Blu-ray oraz głośniki stereo o mocy 5,5W każdy. Całość uzupełnia wbudowana kamera internetowa. Nie są znane ceny Sony VAIO L, za to wiemy, że sprzęt zadebiutuje pod koniec przyszłego miesiąca.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Sony VAIO L - mocny all-in-one z dotykową matrycą zadebiutuje w marcu

Newsletter

Newsletter

W dziale Gry

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Motoryzacja

W dziale Lifestyle

W dziale Sport

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale ExtremeDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Sony VAIO L - mocny all-in-one z dotykową matrycą zadebiutuje w marcu