High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Packard Bell oneTwo S - wydajny All-in-One dla wymagających

Komputery i konsole

rss

Packard Bell oneTwo S - wydajny All-in-One dla wymagających

2011.06.01//  J. Kruczek
Komputery All-in-One zyskują co raz większą popularność. Nowoczesna technologia pozwala na umieszczenie porządnej specyfikacji w kompaktowej konstrukcji. Packard Bell oneTwo S to najnowszy przedstawiciel komputerów All-in-One, który oferuje bogate możliwości.
Zobacz także: Samsung Smart One AF315 - ekskluzywny all-in-one dla wymagających »Urządzenie oferuje ekran dotykowy o przekątnej 20 cali. Sercem modelu Packard Bell oneTwo S mogą być procesory Intel Core drugiej generacji oraz układy AMD, w zależności od predyspozycji użytkowników. Za oprawę graficzną będą odpowiadały najnowsze karty graficzne wyposażone we wsparcie dla DirectX 11. Dostępne będą również urządzenia od Nvidii i AMD.
Packard Bell oneTwo S Packard Bell oneTwo S
Packard Bell oneTwo S Packard Bell oneTwo S
Packard Bell oneTwo S Packard Bell oneTwo S


Zobacz także: Lenovo pracuje nad tabletem o przekątnej 23-cali »Nad dźwiękiem będzie czuwać technologia THX TruStudio PC, zaś opcjonalnie będzie można zakupić tuner TV. Packard Bell oneTwo S został wyposażony w szereg usprawnień programowych, które pozwalają na sprawne korzystanie z interfejsów dotykowych. Dzięki temu komputer idealnie się spisuje, jako domowe centrum rozrywki. Całość została zamknięta w eleganckiej obudowie, która dobrze wpasuje się w wystrój nowoczesnego mieszkania. Urządzenie jest już dostępne w Europie za cenę 499 euro za model podstawowy. Duża różnorodność specyfikacji wpłynie oczywiście na ceny, ale pozwoli też na dowolne skonfigurowanie komputera, który zaspokoi nawet najbardziej wymagających użytkowników.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Packard Bell oneTwo S - wydajny All-in-One dla wymagających

Newsletter

Newsletter

W dziale Sport

W dziale Lifestyle

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Motoryzacja

W dziale Gry

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale ExtremeDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Packard Bell oneTwo S - wydajny All-in-One dla wymagających